تبلیغات گسترده در اینستاگرام

تبلیغات گسترده در اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

آگاهی و اطلاع رسانی رسانی از دیرباز جزو لاینفک زندگی مردم بوده است. از زمان روی کار آمدن اینترنت این اطلاع رسانی بروزتر و به سطحی گسترده تر حتی جهانی رسید. امروزه مسیرهای زیادی برای این اطلاع رسانی از طریق اینترنت وجود دارد. از جمله اپلیکیشن خدمات اینستاگرام. در مقاله پیش رو ضمن توضیح در مورد اینستاگرام، پیرامون تبلیغات گسترده در اینستاگرام و مزیت های آن نیز اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 

همچنین بخوانید:

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات اینترنتی

فضای مجازی و اینستاگرام

بعد از روی کار آمدن اینترنت و تحول روزافزون در این صنعت اپلیکیشن ها و برنامه های متعددی برای ارتباط افراد با یکدیگر معرفی شد. برخی از این اپلیکیشن ها جنبه یک طرفه داشته و فقط امکان ارسال پیام و یا گفته را برای کاربر فراهم می کنند. برخی امکان ارتباط از سوی مقابل را نیز ایجاد کرده اند. اینستاگرام یکی از این اپلیکیشن ها می باشد که درادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

خدمات اینستاگرام

اپلیکیشن پیام رسانی می باشد که بر مبنای همرسانی عکس و ویدئو بنا گردیده است. این بدین معنی می باشد که اگر فرد مشترک و مخاطب اینستاگرام بخواهد پیامی را در پیج خود بگذارد بایستی با استفاده از عکس و ویدئو این کار را انجام دهد. همین امکان ویژه باعث گردیده تا کاربران زیادی برای استفاده های مختلف خصوصا در زمینه های کاری از این اپلیکیشن استفاده کنند. در ادامه به بررسی تبلیغات گسترده در اینستاگرام می پردازیم.

تبلیغ در اینستاگرام به چه معنی است؟

تبلیغات در اینستاگرام به معنی اشتراک گذاری پست ها، لینک ها و استوری ها است که به سفارش صاحبان کسب و کار و یا برای انجام تبلیغات کالای اختصاصی صورت می پذیرد. انجام تبلیغات به منظور افزایش بازدید کاربران، ایجاد ترافیک سایت و در نهایت فروش محصول می باشد. برای این که تبلیغات بهتر وب اکیفیت تری داشته باشیم بهتر است قبل ازهر چیز موارد زیر را به کار بندیم:

بهینه سازی پروفایل برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام

این امر شامل انتخاب عکس و نام مناسب مناسب جهت پروفایل، خلاصه ای مفید از روش تهیه و یا تولید محصول و لینک وب سایت ارتباطی می باشد. برای این کار قبل از اقدام بایستی مشورت ها و تحقیقات جامع خود را نیز انجام دهید. طراحی عکس زیبا جهت پروفایل و دیگر موارد گفته شده در کنار عکس یا فیلم زیبا از محصول و یا خدماتی که ارائه می دهید در این امر می تواند تاثیر مثبتی در فرایند کاری و بهینه سازی خدمات و کالاهای تولیدی شما داشته باشد.

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام

با توجه به توضیحات داده شده در مورد کارایی اینستاگرام تبلیغات در این اپلیکیشن بصورت گسترده مزیت هایی را به همراه دارد که عبارتند از:

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام

زودبازده بودن تبلیغات در اینستاگرام

به علت ارتباط مستقیمی که از طریق این اپلیکیشن بین تبلیغ کننده و مخاطب وجود دارد و بازدید مستقیم از موضوع تبلیغ بازدهی آن را بالا خواهد برد.

سادگی انجام تبلیغ

تبلیغ در اینستاگرام راحت و ساده می باشد و نیاز به تخصص خاصی ندارد.

گستردگی تبلیغات

ازمزیت های قابل توجه ومهم در اینستاگرام گستردگی تبلیغ می باشد. بدین معنی که مخاطبان شما می توانند به راحتی در هر نقطه از جهان پیج شما را دیده و با محصولات شما آشنا شوند. این آشنایی نه برای بازدید کننده هزینه ای دارد و نه برای شما.

رایگان بودن تبلیغات گسترده در اینستاگرام

در کنار گستردگی تبلیغات اینستاگرامی مزیت قابل تامل دیگر رایگان بودن تبلیغ می باشد. به گونه ایی که بجز هزینه جزئی اینترنت برای گیرنده تبلیغ و تبلیغ کننده هزینه دیگری نخواهد داشت. مگر پیج های بزرگو به منظور فعالیت کاری.

عدم محدودیت زمانی

یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی های تبلیغات در اینستاگرام این می باشد که تبلیغ کننده هیچ محدودیت زمانی را شامل نمی شود و در طول شبانه روز در هر زمانی که بخواهد اقدام به تبلیغ می کند.

تنوع تبلیغات

مزیت دیگر تبلیغ در اینستاگرام تنوع در تبلیغ می باشد. بدین معنی که به صورتهای مختلف می توان اقدام به تبلیغ نمود ازجمله:

  • تبلیغ از طریق گذاشتن عکس : شما می توانید عکس های مختلف از محصول یا خدمات خود را برای مخاطب به نمایش بگذارید. این عکس ها می تواند به تفکیک به یک محصول مزیت ها و حتی معایب آن بپردازد.
  • تبلیغ از طریق نمایش ویدئو: در این روش می توانید با تهیه فیلم به تبلیغ محصول یا خدمات خود بپردازید. این فیلم می تواند یک مرحله ای و یا حالت سریال تبلیغاتی داشته باشد.
  • گذاشتن استوری: یکی دیگراز روش های تبلیغات گسترده در اینستاگرام که مزیت های خاص خود را دارد استوری گذاشتن می باشد. در این روش مخاطب زمان معینی برای دیدن تبلیغ داشته و می تواند استوری شما را به دیگران خبر دهد.

افزایش فالوور و تبلیغات گسترده در اینستاگرام

با تبلیغ دراینستاگرام شما توانایی جذب مخاطب بیشتر را خواهید داشت. هر چه فالوورهای شما بیشتر باشند ارزش پیج شما بالاتر خواهد رفت و همین امر نیز باعث شناخته شدن بیشتر محصول در بین همگان خواهد گردید.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی تبلیغات گسترده در اینستاگرام پرداختیم. برای تبلیغات در اینستاگرام علاوه بر مرا جعه به سایت هایی که در این زمینه فعال و کار تبلیغاتی انجام می دهند می توانید شخصا به کار تبلیغ محصول و یا خدمات تولیدی خود بپردازید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *