قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت

قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت

وجود اینترنت و فضای مجازی باعث گردیده است جامعه برای اطلاع رسانی بهتر، سریع تر و وسیع تردسترسی داشته باشد. یکی از برنامه ها و اپلیکیشن های موجود در فضای مجازی که به خاطر راحتی کار و دسترسی راحت توانسته جایگاه ویژه ای درجامعه بدست بیاورد اینستاگرام می باشد. این برنامه قابلیت جدیدی را برای کاربران خود فراهم نموده که ارسال لینک مستقیم به دایرکت می باشد. در مقاله پیش رو به توضیح در مورد اینستاگرام و کارایی دایرکت در این برنامه پرداخته و مشخصا به قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت خواهیم پرداخت.

اینستاگرام و قابلیت دایرکت در این برنامه

اینستاگرام برنامه ای است که در چند دهه پیش با روی کار آمدن اینترنت بوجود آمد. کار آن ارسال پیام  از طریق عکس و ویدیو می باشد. بدین معنی که اگر فردی قصد به اشتراک گذاشتن پیام با مخاطبان و دیگر افراد را دارد می تواند ازطریق این برنامه و با استفاده از عکس و یا فیلم این پیام خود را ارسال نماید. به عبارت دیگر راه ارتباطی با دیگر مخاطبان استفاده از عکس و فیلم می باشد.

همین ویژگی خدمات اینستاگرام باعث گردیده که کاربران بتوانند از آن جهت تبلیغ کالا و خدمات در زمینه تجاری استفاده نمایند. فراگیر بودن برنامه اینستاگرام موجب استقبال همگانی در سطح وسیع از آن گردیده است.

یکی از قابلیت های که برنامه اینستاگرام برای کاربران خود فراهم نموده  دایرکت می باشد. می تواند مسیر ارتباطی با مشتریان را بهتر نماید. با قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت اینستاگرام می توان شرایط بسیاری را مدیریت کرد.

درتعریف دایرکت بایستی بگوئیم دایرکت در اینستاگرام به بخشی گفته می شود که از طریق آن می توانید برای مخاطبان خود عکس، فیلم، گیف و پیام ارسال نمایید. ضمن این که جدیدا اینستاگرام امکانی را برای کاربران خود فراهم نموده تا بتوانند لینک هایی را به صورت مستقیم به دایرکت اینستاگرام ارسال نمایند.

لینک چیست، چگونه می توان آن را تشخیص داد و کاربرد آن چیست؟

برای اطلاع از قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت می خواهیم مفهوم آن را بهتر بدانیم. لینک ایجاد ارتباط بین دو صفحه در فضای مجازی می باشد و بهترین تعریف همان پیوند دهنده است. اینکه چگونه می توان یک لینک را تشخیص داد بسیار مهم است. می توان گفت از لحاظ ظاهری معمولا لینک متنی است که به رنگ آبی می باشد. با یک خط زیر آن نشان داده می شود. به نوشته زیر لینک (Anchor Text) گفته می شود.

لینک چیست، چگونه می توان آن را تشخیص داد و کاربرد آن چیست؟

در مورد کاربرد لینک بایستی گفت که صفحات را به هم متصل می کند. کاربردی ترین آن می توان به این نکته اشاره نمود آدرس لینک را کپی نموده و با دیگران به اشتراک گذاشت. کافی است که روی لینک مورد نظر کلیک کنید تا به صفحه ای که لینک به آن تعلق دارد راه بیابید.

قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت

قبل از هر توضیحی در مورد ارسال لینک بایستی در تعریف لینک بگوئیم که لینک در معنی عبارت است از پیوند و ارتباط. لینک را می توان به معنی ایجاد ارتباط بین دو صفحه در فضای مجازی دانست. وقتی صحبت از لینک اینستاگرام می شود به معنی پیوند دهنده بین صفحات مختلف در این برنامه (اینستاگرام) می باشد.

دارندگان پیج های اینستاگرام خصوصا آنهایی که در بخش تجاری و کسب و کار فعالیت می کنند بخوبی واقف هستند که جذب فالوور کمک بزرگی به رونق کسب و کار آنها می دهد. برای جذب فالوور بیشتر می توان از پیامک های خوش آمدگویی از طریق دایرکت به اشخاص مختلف استفاده نمود.

 

ارسال لینک به دایرکت

روش های ارسال لینک و پیام

برای ارسال پیام  و استفاده از قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت از دو روش می توان استفاده نمود که عبارتند از:

  • صفحه اینستاگرام را باز نموده و صفحه ای که پست های اخیر در آن نمایش داده شده را مشاهده کنید. در قسمت بالا و سمت راست گزینه ای به شکل فلش را مشاهده خواهید نمود. با لمس نمودن آن به قسمت دایرکت اینستاگرام دسترسی پیدا خواهید کرد. می توانید اقدام به ارسال پیام و لینک نمایید.
  • در روش دوم برای ارسال پیام به پیج های مختلف می توانید یکی از پست های آنها را مشاهده نموده و در قسمت راست گزینه سه نقطه را انتخاب کنید. در این بخش گزینه ارسال پیام را انتخاب کنید. دایرکت خصوصی را با متن مناسب برای مخاطب خود ارسال نمایید.

البته لازم به ذکر می باشد که ارسال لینک از هر دو طریق امکان پذیر می باشد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی قابلیت ارسال لینک مستقیم به دایرکت پرداختیم. این کار باعث می شود شما بتوانید به راحتی برای پاسخگویی به مخاطبین خود و یا تبلیغات در این پلتفرم اقدام کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *