اشتراک پریمیوم تلگرام

اشتراک پریمیوم تلگرام

یکی از اپلیکیشن هایی که در دنیای مجازی و خصوصا در ایران طرفداران زیادی دارد تلگرام می باشد‌.‌ این برنامه در مرحله اول بخاطر امنیت بالا و بعد بخاطر امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد پیشرفت زیادی در جذب مخاطب پیدا نموده است. یکی از قابلیت های خوب تلگرام اشتراک پریمیوم تلگرام می باشد که در نوشته پیش رو ضمن توضیح مختصر در مورد تلگرام  و پیرامون اشتراک پریمیوم تلگرام ارائه خواهیم داد.

تلگرام چیست؟

در تعریف خدمات تلگرام می توانیم بگوئیم نرم افزاری جامع می باشد که در آن کاربران برای تماس صوتی، چت، ساخت کانال های مختلف تجاری،  فرهنگی و دوستان و فامیل همراه با امکان استفاده از ربات جستجوگر در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. همانگونه که گفتیم امنیت بالای تلگرام و قابلیت هایی که برای مخاطبین خود برقرار نموده باعث جذب بالای مخاطب در فضای مجازی کردیده است.

اشتراک پریمیوم تلگرام چیست؟

این قابلیت در تلگرام که چند مدتی است فعالیت خود را آغاز نموده طبق گفته مدیران تلگرام امکانات بیشتری را نسبت به اپلیکشن عادی تلگرام در اختیار کاربران قرار خواهد داد که می تواند خیال استفاده کنندگان از این برنامه را تاحدود زیادی راحت کند. از جمله قابلیت هایی که اشتراک پریمیوم تلگرام در اختیار مشترکین خود قرار می دهد عبارتند از:

از بین رفتن محدودیت ها

طبق گفته مسئولان تلگرام با اشتراک پریمیوم تلگرام مخاطبین و کاربران از محدودیت کمتری برخوردار خواهند بود و امکان عضویت در کانال ها از 50 تا 100 تا افزایش خواهد یافت. ضمن این که امکان پین کردن چت های روزانه از  5 بار به 10 بار و ذخیره استیکر از 200 به 400 افزایش خواهد یافت‌. بدین معنی که شاهد رشد دو برابری کاهش محدودیت ها خواهید بود‌

قابلیت سریعتر دانلود فایل ها

از دیگر قابلیت هایی که با اشتراک پریمیوم تلگرام نصیب مخاطبان می گردد  دانلود و سرعت بالای  پروفایل ها می باشد. البته این قابلیت بستگی به شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی به شما نیز دارد. ولی تلگرام این قابلیت را در اختیار شما قرار خواهد داد که از حداکثر پهنای بلند برای دانلودهای تان استفاده کنید.

قابلیت سریعتر دانلود فایل ها

قابلیت استفاده از استیکر های خاص با اشتراک پریمیوم تلگرام

امروزه استفاده از استیکر ها انیمیشن ها در تلگرام توسط هنرمندان طراحی و بروز رسانی خواهد شد. استفاده از این استیکر ها با استفاده از این قابلیت کیفیت بالاتری خواهند داشت‌.

افزایش سقف آپلود به 4 گیگا بایت

با استفاده از قابلیت اشتراک پریمیوم فایل های با حجم 4 گیگابایت را می توانید به اشتراک بگذارید. در صورتی که این امر در اپلیکیشن عادی تلگرام حداکثر یک و نیم گیگا بایت می باشد.

تبدیل صدا به متن

از قابلیت های جذاب اشتراک پریمیوم تلگرام استفاده از امکان تبدیل ویس به متن می باشد. دیگر نیازی نیست که ویس فرد مقابل را دانلود کنید. گزینه ای کنار تمام ویس های دریافتی می باشد که با اجرای آن ویس تبدیل به متن خواهد شد‌. شما می توانید سر فرصت آنرا مطالعه کنید.

معرفی خود توسط ویدئو در اشتراک پریمیوم تلگرام

از قابلیت های دیگر تلگرام پریمیوم این است که شما می توانید یک ویدئو همراه با صوت در پروفایل خود گذاشته و به صورت کامل خود را معرفی کنید.

نکات مهم اشتراک پریمیوم تلگرام

از نکات مهم دیگر اشتراک پریمیوم در این اپ می توان به موارد دیگری مانند:

  • حذف تبلیغات در نسخه تلگرام تان
  • آیکون های سفارشی
  • زیرنویس های طولانی تر برای ویدئو و عکس های تان

و دیگر موارد نام برد که ما در مورد چند نمونه از این قابلیت ها توضیحاتی هر چند مختصر ارائه نمودیم.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی اشتراک پریمیوم تلگرام پرداختیم. نکته پایانی این که استفاده از قابلیت های پریمیوم تلگرام مستلزم خرید اشتراکات ماهیانه می باشد که بخاطر فیلتر بودن تلگرام در ایران این امکان هنوز وجود ندارد. اما خیلی ها مدعی هستند که با فیلترشکن می توانند آن را در اختیار شما قرار دهند و مبلغی را دریافت کنند. بهتر است در این زمینه با متخصصان در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *