مدیریت گروه تلگرام

مدیریت گروه تلگرام چگونه است؟

چگونه یک گروه تلگرام بسازیم و آن را مانند یک حرفه ای مدیریت کنیم؟ تلگرام به یک پلتفرم چت محبوب در بین کاربران مختلف از سراسر جهان تبدیل شده است. درست مانند بسیاری از پلتفرم های چت مانند Whatsapp کار می کند. اما برخلاف واتساپ، تلگرام فرصت های بیشتری را از نظر نحوه ارتباط با مخاطبین خود ارائه می دهد.

با تشکیل یک گروه می توانید با یک نفر چت متنی و تصویری داشته باشید یا با چند نفر همزمان چت کنید. این پلتفرم فراتر رفته است تا کاربران بتوانند گروه‌ها و کانال‌هایی را ایجاد کنند که می‌توانند آن‌ها را برای اعضای منتخب باز یا خصوصی کنند. مدیریت گروه تلگرام مسئله ای است که در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs به بررسی آن می پردازیم.

گروه و سوپر گروه تلگرام چیست؟

اگر قبلا از گروه‌های واتس‌اپ استفاده کرده‌اید، مفهوم اصلی گروه‌های تلگرام را می‌دانید. گروه‌های تلگرام به شما این امکان را می‌دهند که سایر کاربران تلگرام را به یک چت دعوت کنید، جایی که همه اعضا می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند. محدودیت گروه تلگرام 200000 نفر است. به دست آوردن یک گروه تلگرام به این اندازه کار ساده ای نیست. یک کاربر ممکن است انتخاب کند که هر تعداد گروه که مایل است داشته باشد.

سوپرگروه های تلگرام خانه جوامع بزرگ هستند. همانطور که قبلا ذکر شد، آنها می توانند تا 200000 مشترک را میزبانی کنند. مزیت تبدیل گروه اصلی شما به یک سوپرگروه برای تطبیق با جامعه در حال رشد شما به این دلیل است که گروه دوم به طور خاص برای گروه های بزرگ بهینه شده است. در این گروه های بزرگ می توانید با مدیریت گروه تلگرام به شیوه ای درست برای استفاده از روش های مختلف مربوط به خدمات تلگرام مانند تبلیغات اقدام مناسبی در کسب و کار خود داشته باشید.

در اصل، شما این فرصت را دارید که جامعه بزرگ خود را به طور موثر مدیریت کنید. این به این دلیل است که این شرکت قابلیت های پیشرفته مدیریت جامعه را در سوپرگروه ها ارائه می دهد که در یک گروه معمولی در دسترس نیستند.

گروه های تلگرام برای چه مواردی استفاده می شوند؟

اگر می خواهید برای مدیریت گروه تلگرام اقدام کنید، قبل از آن باید هدف استفاده و ساخت را بدانید. با گزینه ها و پیکربندی های بسیار مختلف، استفاده از گروه های تلگرام برای کسب و کار تقریبا در هر شرایطی امکان پذیر است. به طور کلی چت های گروهی تلگرام را می توان به صورت داخلی یا خارجی استفاده کرد. می توانید از گروه های تلگرام برای تیم ها، پروژه ها و موارد دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال، شما یک مؤسسه آموزشی هستید و کارگاه هایی در مورد نحوه نوشتن یک مقاله خوب برگزار می کنید. گروه های تلگرام برای به اشتراک گذاری اطلاعات، بحث و گفتگو و سازماندهی جلسات عالی هستند.

گروه های تلگرام برای چه مواردی استفاده می شوند؟

به صورت خارجی می توانید از گروه خصوصی تلگرام یا گروه عمومی تلگرام استفاده کنید. اگر آژانس هستید و می‌خواهید برای پروژه‌ای که با مشتری خاصی روی آن کار می‌کنید، گروه ایجاد کنید و تبلیغات در شبکه های اجتماعی داشته باشید، گروه‌های خصوصی تلگرام مفید هستند. گروه های عمومی تلگرام نیز می توانند در برقراری ارتباط با کاربران قدرتمند شما مفید باشند.

ویژگی های مدیریت گروه های تلگرام

از آنجایی که گروه های تلگرام می توانند به 200000 نفر افزایش پیدا کنند، برای مدیریت آن گروه ها به کمک نیاز دارید. خوشبختانه تلگرام بسیاری از ویژگی‌ها را ارائه کرده است که به شما امکان می‌دهد ادمین‌ها را اضافه کنید، مجوزها را سفارشی کنید و حتی لیستی از اقدامات اخیر سرپرست را مشاهده کنید. با این کارها مدیریت گروه تلگرام ساده تر خواهد شد.

افزودن ادمین گروه تلگرام و مدیریت مجوزهای ادمین

افزودن ادمین های گروه تلگرام به شما کمک می کند تا گروهی متشکل از 200000 عضو را کنترل کنید. نکته فوق العاده در مورد ادمین های گروه تلگرام این است که می توانید مجوزهای آنها را محدود کنید. شما می توانید انتخاب کنید که آیا ادمین های گروه تلگرام شما کدام مورد را می توانند انجام دهند:

  • تغییر اطلاعات گروه
  • حذف پیامها
  • مسدود کردن کاربران
  • دعوت از کاربران از طریق پیوند
  • پین کردن پیام ها
  • اضافه کردن ادمین های جدید

این تنظیمات را می توان به صورت جداگانه انجام داد.

اقدامات اخیر مدیریت گروه تلگرام برای چند ادمین

با چنین مجوزهای دقیق و توانایی اضافه کردن تعداد زیادی ادمین، ممکن است نگران باشید که ادمین ها بتوانند گروه تلگرام شما را تحت کنترل خود درآورند و شما هیچ ایده ای ندارید که آنها در حال انجام چه کاری هستند. اما خبر خوب این که تلگرام قبلاً به این موضوع فکر کرده است. با تیک زدن Recent Actions، می توانید گزارش کاملی از تمام تغییراتی که ادمین ها در گروه تلگرام ایجاد کرده اند را مشاهده کنید. Recent Actions یک تغییرات بلادرنگ گروه تلگرام است. برای دسترسی به اقدامات اخیر به Info > Administrators > Recent Actions بروید.

سخن نهایی

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs به بررسی مدیریت گروه تلگرام پرداختیم. اگر به یک پلتفرم پیام رسانی سریع و قابل اعتماد علاقه دارید، تلگرام راه حل اصلی شماست. افراد و مشاغل می توانند با مخاطبین خود چت کنند و محتوا را فقط با یک مخاطب یا چند نفر به طور همزمان به اشتراک بگذارند.  با نکات گفته شده در این نوشته می توانید گروهی جذاب برای کسب و کار های خود داشته باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *