حذف تبلیغات اینترنتی

حذف تبلیغات اینترنتی

قضیه ای که شاید این روزها در زمان استفاده از اینترنت همه را عصبانی کند، مسئله تبلبغات اینترنتی است. وارد هر سایت که بشوید با این مسئله مواجه می شویم و‌ این امر تا حدودی آزاردهنده است.‌ گاهی اوقات چنان برنامه ریزی شده اند که برنامه مورد نظر ما کاملا تحت تاثیر قرار می گیرد.‌ در واقع پنجره مرورگر ما زیر هجوم این تبلیغات خاکستری به نظر می رسد. با حذف تبلیغات اینترنتی در قسمت زیرین پنجره ما ظاهر می شوند.‌

این تبلیغات هم آزار دهنده هستند و هم کار ما را مختل می کنند.  در این مجال سعی داریم نکاتی در خصوص حذف تبلیغات اینترنتی بگوییم. اما این نوید را می دهیم که هر کدام از مرورگرها گزینه حذف این برنامه ها را دارند و ما قادر خواهیم بود از این تبلیغات راحت شویم. سعی می کنیم راه حل هایی به شما ارائه دهیم. مژده دیگری که برای شما داریم این است که می توانید با حضور در سایت vqs از خدمات ما بهره ببرید.

راه حل های حذف تبلیغات اینترنتی

 

برای حذف تبیلغات اینترنتی چندین راه حل به شما ارائه می دهیم. ابتدا در مورد حذف این تبلیغات از مرورگر گوگل صحبت می کنیم.

مرورگر گوگل

 

ابتدا درباره حذف تبلیغات اینترنتی از مرورگر کروم صحبت به میان می آوریم. برای این کار گوگل کروم را باز کنید. در قسمت بالای پنجره و سمت راست نماد کروم را مشاهده می کنید. روی آن کلیک نمایید. یک منو برای شما باز می شود. از این لیست گزینه تنظیمات را انتخاب نمایید.

سپس در سمت چپ privacy and security را می بینید. آن را انتخاب و گزینه site settings را باز نمایید‌. در قسمت content گزینه pop_ups and redirects  را کلیک‌کرده و از کلید جابجایی برای مسدود کردن استفاده کنید. همچنین می توانید افزونه‌هایی را نصب کنید که این پنجره ها را کنترل می کنند‌. با این کارها می توانید با حذف تبلیغات اینترنتی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی  از شر آن ها راحت شوید.

مرورگر فایرفاکس

 

در این مرورگر ابتدا موزیلا فایرفاکس را باز نموده و روی نماد فایرفاکس کلیک کنید. از منو گزینه ها را انتخاب نموده و روی گزینه privacy and security کلیک کنید. در این قسمت شما گزینه permissions را مشاهده می کنید. سپس گزینه block pop_up windows را انتخاب و پنجره ها را مسدود نمایید. البته افزونه هایی نیز و جود دارند که می توانید به این وسیله آن ها را سرکوب کنید.‌

مرورگر مایکروسافت اج

 

این مرورگر برای ویندوز ده طراحی شده است. ابتدا آن را باز نموده و روی نماد edge more کلیک‌ کنید. تنظیمات را انتخاب و در بخش مجوزهای سایت پاپ آپ را کلیک و پنجره ها را مسدود کنید. حذف تبلیغات اینترنتی شاید باعث آرامش شما در زمان فعالیت های اینترنتی شود‌. تبلیغات اینترنتی گاهی اوقات کار شما را به عقب می اندازد.

حذف تبلیغات مرورگر اینترنت اکسپلورر

 

برای این مرورگر نیز مراحل ساده‌ای وجود دارد. پس از باز کردن اینترنت اکسپلورر، روی تولز و سپس روی گزینه ها کلیک نمایید. روی پرایوسی نیز کلیک نموده و block pop_ups را علامت زده و آن را مسدود کنید.

 

حذف تبلیغات مرورگر اینترنت اکسپلورر

حذف تبلیغات اینترنتی مرورگر سافاری

 

در این مرورگر نیز راه حلی برای حذف تبلیغات اینترنتی وجود دارد. ابتدا مرورگر را باز نموده و سافاری را انتخاب کنید. در منو، گزینه preferences را مشاهده می کنید. پنجره ای باز می شود که می توانید روی گزینه websites کلیک کنید‌. سپس با انتخاب pop_up windows  تنظیمات را انجام دهید‌. با توضیحات ما حذف تبلیغات اینترنتی برای شما راحت می شود.

مرورگر اپرا

مرپرگر بعدی اپرا است که در این قسمت درباره حذف تبلیغات اینترنتی از این مرورگر شما را راهنمایی می کنیم. ابتدا اپرا را باز کرده و روی منوی اپرا کلیک‌ کنید. تنظیمات را از منو انتخاب نموده و حذف تبلیغات اینترنتی را به انجام برسانید. در ضمن شما مجاز هستید که از برنامه های افزودنی استفاده نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله درباره حذف تبلیغات اینترنتی صحبت های مفید و کاربردی کردیم. تبلیغات اینترنتی گاهی دست و پای ما را می بندند و روند کار ما را کند می کنند. با روش های ارائه شده توسط سایت vqs می توانید به راحتی از شر این تبلیغات راحت شوید. هر چند که این تبلیغات برای دیده شدن مشاغل بسیار اهمیت دارد، اما جلوی کار ما را می گیرد. با این روش ها مطمئنا به نتیجه مطلوب و دلخواه می رسید. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با طراحی سایت و خدمات تلگرام یا اینستاگرام می توانید با ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *