ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ

ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ

افرادی که در اینستاگرام فعال هستند چه در قسمت های تجاری و یا چه در بخش های اجتماعی، فرهنگی و غیره فعالیت دارند. یکی از مسائلی که برایشان پیش آمده و تبدیل به دغدغه می گردد.تعداد ثابت ماندن فالوور های صفحه شان می باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که ثابت ماندن فالوور ها بهتر از ریزش فالوور می باشد. در خیلی موارد بعد از انجام تبلیغ در پیج اینستاگرام تعداد فالوورها بیشتر می شود و در برخی موارد ثابت می ماند. اما همین ثابت ماندن هم دلایلی دارد. در ادامه ودر مقاله پیش رو پیرامون ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ توضیحاتی خواهیم داد.

تاثیر تبلیغات در اینستاگرام

یکی از خدمات و فوایدی که در اینستاگرام به دارندگان پیج می رسد از طریق تبلیغات می باشد. چرا که با هر تبلیغ صحیح، به موقع و برنامه ریزی شده فالوورهای زیادی را به سمت خود جذب می کنید. و در دنیای کسب و کار جذب فالور بیشتر یعنی درآمد بیشتر. البته امکان دارد این تبلیعات در جهت کسب و کار و تجارت نبوده و جنبه فرهنگی، آموزشی و علمی داشته باشد. اما در هر صورت باعث جذب فالور بیشتر در نتیجه افزایش درآمد و یا بازدید کننده می باشد. اما در برخی موارد تبلیغات در اینستاگرام تاثیری در جذب فالوور ایفا نمی کند. در ادامه پیرامون ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ توضیح خواهیم داد.

علل ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ

یکی از دغدغه ها و مسائلی که برای دارندگان پیج ها پیش می آید.این است که با وجود تبلیغات و برنامه ریزی و صرف هزینه تعداد فالوورها ثابت مانده و هیچگونه افزایشی دیده نمی شود. در ادامه به علل این موضوع خواهیم پرداخت.

ضعف تبلیغاتی

یکی از دلایل مهمی که در تبلیغات در اینستاگرام باعث ثابت ماندن تعداد فالوور ها می گردد ضعف تبلیغاتی می باشد. این بدین معنی است که بنر تبلیغی شما در سطح ضعیفی می باشد. یک کاربر شاید وقت زیادی برای دیدن موضوع و یا پوستر تبلیغاتی شما نداشته باشد. بنابراین بایستی این تبلیغات را به گونه ای طراحی کرده و به کار ببندید که کاربر منتظر دیدن آن باشد و برای آن وقت بگذارد. برای یک بنر تبلیغاتی شما بایستی موارد زیر را رعایت کنید:

  • در حداقل جمله تبیین شده باشد
  • تصویر یا فیلمی مناسب با جملات آماده کرده باشید
  • دعوت از بازدیدکنندگان پیج برای دیدن آگهی مربوط به کالا و تشویق به خرید

عدم انتشار تبلیغ در موقع صحیح خود

یکی از ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ زمان نا مناسب است. خیلی از مواقع به موقع نبودن پخش تبلیغ باعث می گردد که کسی بازدیدی از پست تبلیغی شما نداشته باشد. اگر پست شما در مورد لباس برای جوانان است مسلما آخر شب زمان خوبی برای پشت تبلیغی گذاشتن نیست. بایستی در این مورد تحقیقی داشته باشید.که چه زمانی را برای پست گذاشتن انتخاب می کنید و طرف مقابل شما چه کسی می باشد.

عدم انتشار تبلیغ در موقع صحیح خود

پست آموزشی از دلایل ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ

خیلی از فروشگاه های اینترنتی که از طریق خدمات اینستاگرام کار کسب و کار و تجارت را دنبال می کنند فقط محصولات خود را تبلیغ می کنند. اما این که در مورد نحوه مصرف کالا یاخصوصیات کالا بخواهید توضیح بدهید امری جداگانه می باشد. بهتر است شما علاوه بر تبلیغ، کاربران و فالوور های خود را در جریان خصوصیات کالای تولیدی خود نیز بگذارید. مثلا پوشاک تولیدی شما دارای چه خصوصیاتی است؟ درجه حرارت شستشو، نوع بافت، کیفیت پارچه و دیگر مشخصات کالای خود را نیز توضیح دهید. تا بازدید کننده و فالور اطلاعات دقیقی داشته باشد. این اطلاعات صحیح شما باعث می گردد تا فالوور پیج شما تشویق گردیده و دیگران را نیز ترغیب به بازدید از پیج تان نماید.

عدم دلیل قانع کننده برای فالو کردن

خیلی از مواقع کسی که پیج شما را بازدید می کند دلیل قانع کننده ای برای فالو کردن پست هایتان ندارد. شما بایستی با آوردن دلایل خوب و قانع کننده مانند کیفیت برتر کالا یا خدمات، قیمت مناسب تر نسبت به دیگر فروشگاه ها را به فالوور خود منتقل کنید. تا کاربر هم ضمن بازدید دیگران را نیز تشویق به دیدن پیج فروشگاهی شما کند.

عدم تعامل با مشتری از دلایل ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ

یکی از دلایلی که موجب می شود فالوور های شما در سطح ثابتی باقی بماند عدم تعامل با مشتریانتان می باشد. از کاربرانتان نظر بخواهید و یا اگر یکی از آنان از شما سوالی داشتند با حوصله پاسخگو باشید و حتی انتقادات شان شما را ناراحت نکند. بلکه باعث شود که شما در روش کاری تان تغییر رویه داده و در راه بهتر شدن گام بردارید. همین امر پاسخگو بودن باعث می گردد که فالوور هایتان دیگران را نیز بسوی پیج شما دعوت کنند.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام بعد از تبلیغ و تبلیغات در ایسنتاگرام  پرداختیم. اگر دیدید با انجام تبلیغات متنوع و حتی گزاف افزایش فالوور نداشتید مشکل را در جای دیگر پیگیری کنید. در این زمیه بهتر است از متخصصان این امر نیز مشورت خواهی کنید. استفاده از نظریات کارشناسان و متخصصان امر می تواند کمک خوبی برای شما در افزودن فالوور باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *