شرکت تبلیغات محیطی

شرکت تبلیغات محیطی چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما بخش زیادی از زندگی خود را خارج از خانه می گذرانیم، بازاریابان از این فرصت استفاده می کنند تا تبلیغات گسترده ای برای کسب و کارها انجام دهند. خدماتی که شرکت تبلیغات محیطی ارائه می دهد شامل تمام روش ها و راهکارهایی است که به جذب مخاطب در فضای خارج از خانه منجر می شود.

در این مقاله با انواع تبلیغات محیطی که شرکت های بازاریابی ارائه می دهند، آشنا می شویم.

 

تبلیغات محیطی چیست؟

 تبلیغات محیطی تقریباً هر نوع تبلیغی است که در خارج از خانه و در محیط اطراف خود می بینید.

برخی در مورد اینکه آیا تبلیغات دیجیتال در فضای باز هم نوعی تبلیغ محیطی است، تردید دارند. اما طبق تعریف تبلیغات محیطی، هر نوع بازاریابی که در فضای بیرون انجام شود در همین رده، دسته بندی می شود. بنابراین، انواع تبلیغات دیجیتال مانند ویدیو وال، دیجیتال ساینیج و غیره را می توان از خدمات شرکت تبلیغات محیطی برشمرد.

 

مزایای و ویژگی های خدمات شرکت تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی از بهترین روش های بازاریابی برای جلب توجه بیننده هستند. شرکت تبلیغات محیطی، خدماتی را ارائه می دهند تا بیشترین تاثیر را بر مخاطبین هدف هر کسب و کاری داشته باشند.

فضای باز بدون شک خلاقانه ترین بستر برای تبلیغات است زیرا موفق ترین تبلیغات در این فضا منتشر می شوند. تبلیغات محیطی به معنای بازاریابی به روشی جدید و کمک به مخاطبان برای دیدن آن است. مزیت خدمات شرکت تبلیغات محیطی این است که می توانند از هر عنصری برای جلب توجه استفاده کنند. هیچ محدودیتی در این نوع تبلیغات وجود ندارد و همه چیز به خلاقیت تیم بازاریابی و نحوه تبلیغ آنها برمی گردد.

در تبلیغات محیطی، موز دیگر فقط یک تکه میوه نیست، بلکه ناگهان تبدیل به ابزار تبلیغاتی عالی برای تبلیغ مینیون‌های موزی رنگ از یک کارتون کودکانه در بیلبورد می شود.

 

چرا از خدمات شرکت تبلیغات محیطی استفاده کنیم؟

تبلیغات در فضای باز دارای چندین مزیت نسبت به تبلیغات دیجیتال سنتی است:

روشی مقرون به صرفه برای دستیابی به مخاطبان هدف است.

توسط بسیاری از افراد دیده می شود و باعث افزایش آگاهی از برند شما می شود.

با هدف قرار دادن مکان های خاص، اثربخشی تبلیغات شما را افزایش می دهد.

رویدادهای خاص یا فروش را تبلیغ می کند.

یک پیام شخصی برای مخاطبان هدف شما ایجاد میکند.

برای دستیابی به اهداف مختلف بازاریابی می توان از ابزار بازاریابی انعطاف پذیر استفاده کرد.

آگاهی از برند را تقویت کرده و ارتباطی با محصول یا خدمات شما ایجاد می کند.

با استفاده از خدمات شرکت تبلیغات محیطی می توانید به مخاطبان محلی، منطقه ای یا جهانی دسترسی پیدا کنید.

تبلیغات محیطی مکمل سایر روش های بازاریابی است

 

برترین خدمات شرکت تبلیغات محیطی

روش های مختلف تبلیغات محیطی که توسط شرکت های بازاریابی ارائه می شود آنقدر زیاد است که می‌توان ساعت ها وقت صرف کرد تا همه اشکال تبلیغاتی در فضای باز را لیست کرد. با اینحال بازهم ممکن است چند مورد را فراموش کنید.

 تقریباً هر بستری در فضای باز می‌تواند به کانالی برای تبلیغات محیطی تبدیل شود. اما، با توجه به رایج ترین تبلیغاتی که کسب و کارها از شرکت های تبلیغاتی سفارش می دهند، می توان دسته های برتر زیر را بیان کرد:

بیلبوردهای تبلیغاتی – محبوب ترین خدمات شرکت تبلیغات محیطی

محبوب ترین و موثرترین شکل تبلیغات در فضای باز، تبلیغات بیلبوردی یا تبلیغات بنری است که یک محصول، خدمات یا رویداد را با استفاده از تابلوهای بزرگ و چاپ شده تبلیغ می کند.

معمولاً تابلوهای تبلیغاتی در کنار جاده ها و بزرگراه های شلوغ قرار می گیرند که رانندگان و مسافران به راحتی آنها را ببینند. بیلبوردها علیرغم اندازه و قابل مشاهده بودنشان، یک شکل تبلیغاتی موثر هستند. در صورت استفاده مناسب، می توانند علاقه و توجه زیادی را برای یک محصول، خدمات یا رویداد جلب کنند.

15 نوع بیلبورد وجود دارد ، اما با یک طبقه بندی کلی تر، می توانیم آنها را به سه گروه اصلی تقسیم کنیم:

بیلبورد استاتیک یا ثابت

علیرغم اینکه بسیاری از تبلیغ‌کنندگان از بیلبوردهای ثابت به گزینه‌های دیجیتالی و موبایلی روی آورده اند، هنوز مزایایی برای این شکل قدیمی‌تر از تبلیغات وجود دارد. ساخت و نگهداری یک بیلبورد استاتیک معمولاً ارزان‌تر از بیلبورد دیجیتال است، و همچنین مخاطبان خاص خود را دارد – رانندگانی که در ترافیک گیر کرده‌اند و کاری جز نگاه کردن به بیلبوردها ندارند. مهمتر از همه اینکه، نادیده گرفتن بیلبوردها اغلب سخت‌تر از سایر اشکال تبلیغاتی است، بنابراین احتمال دیده شدن و به خاطر سپردن آنها بیشتر است.

بیلبورد متحرک.

بیلبورد متحرک شکلی از خدمات شرکت تبلیغات محیطی است که بیلبوردها را روی یک تریلر یا کامیون قرار می دهد و آن را در مناطق شلوغ می چرخاند. این نوع تبلیغات راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان گسترده در مناطق فعال مانند خیابان های مرکز شهر یا بزرگراه ها است.

بیلبورد دیجیتال.

بیلبوردهای دیجیتالی نمایشگرهای الکترونیکی با کنترل کامپیوتری هستند که تصاویر و ویدئوهای با وضوح بالا را نشان می دهند. بیلبوردهای دیجیتال می توانند محتوای تبلیغاتی ثابت یا متحرک را نمایش دهند و می توانند به صورت کوتاه یا بلند مدت توسط مشاغل اجاره شوند. در سال های اخیر، آنها به بخش مهمی از خدمات شرکت تبلیغات محیطی تبدیل شده اند.

 

سایر خدمات شرکت تبلیغات محیطی

تبلیغات با پوستر: تبلیغات با پوستر روی دیوار ساختمان های بزرگ یا بیلبوردهای ایستاده در خیابان ها انجام می شود.

تبلیغات روی وسایل نقلیه عمومی: خدمات شرکت تبلیغات محیطی روی اتوبوس، قطار، مترو، تاکسی و سایر اشکال تبلیغات متمرکز بر وسیله نقلیه.

تبلیغات در اماکن عمومی: تبلیغات در سرپناه اتوبوس، کیوسک، نیمکت، گاراژ پارکینگ، تیرهای خیابان و موارد دیگر.

تبلیغات بنری :تبلیغات روی سطل های زباله، بیلبوردهای شناور، توپ های ساحلی و یدک کش های بنر هواپیما.

تبلیغات در مترو توسط شرکت تبلیغات محیطی: تبلیغات روی متروها، سکوهای مترو، فضای داخلی مترو.

تبلیغات در مراکز خرید: خدمات شرکت تبلیغات محیطی در مرکز خرید شامل هر نوع تبلیغی است که در داخل یک مرکز خرید نمایش داده می شود.

تبلیغات در سالن سینما : تبلیغات قبل از شروع فیلم و تبلیغات دیگر در اطراف سینما.

 

برای موثرتر کردن تبلیغات در فضای باز، مکان مناسب را انتخاب کنید، تبلیغی چشم نواز طراحی کنید و از نور مناسب آن اطمینان حاصل کنید. تیم حرفه ای ما آماده ارائه انواع خدمات تبلیغات محیطی به برند شما است. با ما در تماس باشید.

 

 

 

https://dashtwo.com/what-is-outdoor-advertising-and-why-is-it-important/

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *