تبادل ممبر در تلگرام

تبادل ممبر در تلگرام

یکی از برنامه های اینترنتی که در فضای مجازی در کار تبادل اطلاعات و پیام رسانی فعالیت دارند و از طرفداران زیادی نیز برخوردار می باشد اپلیکیشن خدمات تلگرام می باشد. یکی از قابلیت هایی که تلگرام می توان از آن استفاده نمود و امری رایج می باشد تبادل ممبر می باشد. در مقاله پیش رو در مورد تبادل ممبر در تلگرام توضیحاتی خواهیم داد.

 

 

تبادل ممبر در تلگرام

ممبر چیست؟

اصطلاح ممبر(Member) در انگلیسی به معنای عضو می باشد و هیچ تفاوتی بین عضو ساده تلگرام و یا عضو کانال های تلگرام وجود ندارد. ممبر یا عضو تلگرام به دو گروه تقسیم می شوند. ممبر واقعی و ممبر فیک. افزایش ممبر یا عضو در گروه های تلگرام به اعتبار آن گروه را افزایش می دهد. اما چگونه می توان به تبادل ممبر در تلگرام پرداخت موضوعی است که در ادامه به آن توضیح خواهیم داد.

نحوه تبادل ممبر در تلگرام

تبادلات ممبر در تلگرام راه های متفاوتی دارند. یکی ازاین روش ها تبادل بنری و لینکی در کانال ها و گروه ها می باشد. البته قابل ذکر می باشد که تبادل درصورتی با کانال یا گروه های دیگر تبادل ممبر امکان پذیر می باشد که آن گروه با کانال یا گروه ما مرتبط باشد. ادمین یا مسئول کانال برای پیدا کردن کانال های هم صنف و هم موضوع خود بایستی اقدام به تشکیل گروه های نموده اند با عنوان یا نام گروه های تبادل که ادمین یا مسئول هر گروه برای تبادل های شان خود را آماده می نمایند.

انواع تبادلات

انواع تبادل ممبر در تلگرام به شرح زیر می باشد.

تبادل بازدیدی

در این نوع تبادل مسئول کانال بر روی تعداد خاصی از بازدیدها به توافق می رسند و وقتی تعداد بازدید به عدد مورد توافق رسید بنر را از روی کانال خود بردارند. در این حالت از تبادل ممبر حقی از کسی ضایع نمی شود.

تبادل تکی تلگرام

دراین روش دو کانالی که قصد تبادل ممبر با یکدیگر را دارند از لحتظ تعداد اعضاء می توان گفت در یک سطح قرار دارند. در این روش مسئولین دو کانالی که باهم به توافق رسیده اند دریک بازه زمانی بنر تبلیغاتشان را در کانال همدیگر قرار دهند. پس از گذشت مدت زمانی خاص آنرا برمی دارند. البته لازم به ذکر است که اینگونه تبادل ممبر دیگر متقضی شده و طرفداری ندارد.

تبادل تکی تلگرام

تبادل رو تبادل ممبر در تلگرام

خیلی از کانال های تلگرامی نیاز به افزایش روزافزون ممبر دارند و در این حالت تبادل رو تبادل مسئول کانال در آن واحد با چندین کانال به صورت همزمان تبادل را شروع می کند. این تبادل ممبر به صورت زماندار و تایمی می باشد و بنرها زیرهمدیگر قرار می گیرند. قابل ذکر است که در این روش تبادل آخرین تبلیغ و پست ها مهم می باشد. روش کار دراین گونه تبادل بدین صورت است که کانال هایی که ممبر کمتری دارند پست های آخر خود را به کانال هایی که ممبر بیشتری دارند و در تبادل بوده اند می دهند و کانال های بزرگتر بنر های کانال های کوچک تر را در لیست تبادل خود جای می دهند.

تبادل مرکزی تلگرام

در این سیستم یک کانال به عنوان مرکز تبادل عمل می کند و آن لیستی را که باید کانال ها در لیست کانال شان بگذارند بایستی در یک ساعت مقرر این کار را انجام داده و مرکز تبادل این امر را زیر نظر دارد. ضمن این که خود مرکز تبادل نیز ساعت برداشتن لیست تبادلات را زیر نظر خواهد داشت و بایستی طبق توافق انجام گرفته از روی تمام کانال ها درساعت مقرر برداشته شود. در اصل دراین شیوه تبادلات شما تابع یک کانال به عنوان مرکز تبادلات هستید.

تبادل ممبر در تلگرام به صورت چرخشی

در این روش یک نفر از ادمین ها به عنوان لیدر یا رهبر تبادل معرفی می گردد. این لیدر چیدمان تبادل را برعهده خواهد داشت. در این روش چینش بنرها توسط لیدر با مشورت ادمین های کانال ها در ساعت خاصی صورت می پذیرد. در این روش از تبادل شما به کانال یا گروهی که لیدر معرفی می کند رفته و در آن گروه تمام بنرها به ترتیب چیده شده اند. حال بنر بعد از بنر خود را تا آخرین بنر در کانال خود درج می کنید. بعد از آن اولین بنر را تا بنر قبل از خود داخل کانال درج می کنید.

تبادل شبانه تلگرامی

بدین ترتیب است که بصورت تبادل رو به تبادل از ساعت معینی در شب مثلا ساعت 21 تا 8 صبح بین کانال های مدنظر این تبادل صورت خواهد گرفت. این روش بخاطر این می باشد که بهترین زمان برای استراحت کانال است.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی تبادل ممبر در تلگرام پرداختیم. انجام تبادلات احتیاج به هماهنگی با دیگر ادمین های کانال های معتبر دارد و بایستی به عنوان ادمین برای افزایش ممبر کانال خود با دقت عمل کنید. از استفاده  ممبرهای فیک جدا خودداری کنید که بیشتر از آن که منفعت و سودرسانی داشته باشند به ضرر شما و کانال شما خواهد بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *