افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام

امروزه در فضای مجازی اپلیکیشن های مختلفی در امر تجارت فعال می باشند. شما نیز بسته به نوع کار تجارت تان می توانید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید. یکی از این برنامه ها که راه استفاده ساده تری نسبت به دیگر برنامه ها دارد و کاربران بیشتری از آن استفاده می کنند اینستاگرام می باشد. برای جذب فالوور و مخاطبین بیشتر در اینستاگرام می توانید از قابلیت لایک کردن استفاده کنید‌. این که لایک کردن چیست و افزایش آن چه تاثیری در در فعالیت اینستاگرامی شما دارد توضیح خواهیم داد. می خواهیم ببینم افزایش لایک اینستاگرام چگونه مهم می شود؟

لایک به چه معنی است؟

لایک را به معنی دوست داشتن و پسندیدن می توان معنا کرد. اگر شما در فضای مجازی از برنامه و یا اپلیکیشنی استفاده می کنید و در آن نظرات و یا تبلیعات خود را با دیگران به اشتراک می گذارید مورد پسند واقع شدن نظرات و یا تبلیغات شما از سوی بازدید کنندگان و مخاطبان تان را در اصطلاح لایک می گویند. این بدان معنی است که ایده، نظر و تبلیغ شما مورد پسند فرد بیننده پیج تان واقع گردیده است.

مورد پسند واقع گردیدن پست های شما در خدمات اینستاگرام را لایک پست شما می گویند که در ادامه در مورد راه های افزایش لایک اینستاگرام بیشتر توضیح خواهیم داد.

راههای افزایش لایک اینستاگرام

اگر می خواهید که در اینستاگرام افزایش لایک یا پسندیده شدن پست هایتان از سوی مخاطبان داشته باشید. بهتر است موارد زیر را بکار بگیرید.

راههای افزایش لایک اینستاگرام

قرار دادن عکس های زیبا در پست هایتان

یکی از دلایلی که باعث می گردد عکس های شما بهتر دیده شود. تدوین و فیلترینگ عکس ها می باشد. سعی کنید قبل از نمایش عکس آنها را با تدوین و فیلترینگ نمودن زیبا و جذاب تر کنید تا مخاطب از دیدن آن لذت ببرد برای این کار اپلیکیشن های متفاوت و گوناگونی موجود می باشد که می توانید از آنها استفاده نمایید. همین امر می تواند به زیبایی در نتیجه به افزایش لایک اینستاگرام شما کمک کند.

گذاشتن پست به مناسبت های مختلف

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی برای جذب لایک بیشتر گذاشتن پست مناسبتی می باشد. سعی کنید به مناسبت های مختلف از جمله اعیاد، سالگرد ها و دیگر وقایع پست های به روزی بگذارید. پست کردن عکس های مختلف به مناسبت های گوناگون و حتی با استقبال مراسم و ایام بخصوص رفتن باعث می گردد. تا مخاطبین پست های مناسبتی شما را دیده و آنها را لایک کنند.

افزایش لایک اینستاگرام با انتخاب سوژه های خاص

با کمی تحقیق می توانید دریابید که مخاطبان شما از چه نوع سوژه هایی خوششان می آید‌. ممکن است یک ویدیوی طنز باعث جذب تعداد زیادی مخاطب گردد و آن پست را لایک کنند و یا یک پست آموزشی مورد استقبال مخاطبین قرار گیرد. این موارد را شناسایی کرده و با مخاطبین تان به اشتراک بگذارید.

فعالیت خود را بالا ببرید

هر چقدر بتوانید فعالیت خود را در اینستاگرام بالاتر ببرید مطمئنا بیشتر دیده خواهید شد. به صورت خودکار لایک های پست های تان نیز بالا خواهد رفت. هر چقدر افراد بیشتری را فالو کنید تعداد فالوور های خودتان نیز بالاتر خواهد رفت. بنابراین می توانید این موقعیت را غنیمت شمرده حتی زیر پست افراد کامنت بگذارید. این کار باعث می گردد تا دیگر کاربران نیز پست های شما را ببینند.

افزایش لایک اینستاگرام با تگ کردن مکان خاص

اگر جای تفریحی خاصی رفتید و یا در مسیر مسافرت جاهای دیدنی و یا باستانی چشم شما را گرفت آن را بامخاطبین تان به اشتراک بگذارید. وقتی شما یک مکان خاص را به عنوان پست با مخاطبین تان به اشتراک می گذارید آنها را نیز تشویق به دیدن پیج تان و دیگر پست هایتان می کنید. همین امر تعداد لایک های شمارا بالا می برد.

برای پست هایی که می گذارید برنامه ریزی داشته باشید

تجربه نشان داده که برنامه ریزی کامل چه از لحاظ محتوا، چه از لحاظ زمان پست گذاری انجام گردد. تاثیر آن چند برابر خواهد بود. سعی کنید با توجه به گروه سنی مخاطبان تان بهترین زمان را برای گذاشتن پست های تان انتخاب کنید، تا بهترین جواب را بگیرید.

افزایش لایک اینستاگرام از طریق تگ کردن افراد معروف

اگر بتوانید از افرادی که در اینستاگرام از معروفیت بالایی برخوردار هستند بخواهید تا پست شما را هم تگ کنند. اگر موفق به این کار شوید خواهید دید که چه قدر به تعداد لایک هایتان اضافه خواهد شد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی تکنیک های افزایش لایک اینستاگرام پرداختیم. برای افزایش لایک هایتان می توانید از ابتکارات خاص، راهنمایی متخصصین این امر نیز کمک بخواهید. حتی برای پیشرفت و موفقیت بیشتر اگر دوره های آموزشی عکس و فیلم ببینید ضرر و زیانی نحواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *