چگونه در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی صرفه جویی کنیم؟

چگونه در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی صرفه جویی کنیم؟

نمی توان انکار کرد که تولید محتوا زمان بر است. در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs، ما یک استراتژی پایدار برای صرفه جویی در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذاریم تا به شما کمک کند از اهداف کلی کسب و کار خود بهتر حمایت کنید.

چگونه در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی صرفه جویی کنیم؟

نمی توان انکار کرد که تولید محتوا زمان بر است. باید به این فکر کنید که چه چیزی را پست کنید، یک تصویر گرافیکی ایجاد کنید، یک عنوان بنویسید، هشتگ‌ها را انتخاب کنید، محتوا را پست کنید و در نظرات با مخاطبان خود درگیر شوید – و سپس همه این کارها را دوباره و دوباره و دوباره انجام دهید. در حالی که چالش‌های ایجاد محتوای رسانه‌های اجتماعی ممکن است دلهره‌آور به نظر برسند، اما حضور مداوم مزایای زیادی برای کسب‌وکار شما دارد. با ارسال مداوم محتوای ارزشمند، می توانید:

  • مخاطبان خود را افزایش دهید
  • آگاهی از برند را افزایش دهید
  • در صنعت خود اقتدار ایجاد کنید
  • تعامل را بهبود بخشید

اگر به دنبال دستیابی به هر یک از مزایای ذکر شده در بالا هستید، ارزش آن را دارد که یک استراتژی پایدار برای صرفه جویی در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی بیابید. کلید دستیابی به این امر دو جنبه دارد: برنامه ریزی از قبل و ایجاد محتوای کار دسته ای. بیایید یک لحظه در مورد کاری که همه ما انجام می دهیم صحبت کنیم – چند کار. چندوظیفه ای اغلب به نظر مولد می رسد زیرا شما در حال انجام “همه کارها” هستید، اما در حقیقت، چندوظیفه ای یکی از کم بهره وری ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. وقتی نوبت به تولید محتوای رسانه های اجتماعی می رسد – ایجاد یک سیستم و کار دسته جمعی بسیار مهم خواهد بود.

فرآیند برنامه ریزی محتوا

هدف ما این است که بدانیم چگونه در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی صرفه جویی کنیم؟  به طور مثال چطور از خدمات اینستاگرام برای رسیدن به هدف خود استفاده کنیم؟ هر ماه زمانی را برای ترسیم محتوای رسانه های اجتماعی خود برای ماه بعد اختصاص دهید. با تشریح موضوعات محتوایی که می خواهید برای کل ماه پوشش دهید، می توانید از سطح بالاتری به محتوای خود نگاه کنید و در مورد برنامه محتوای خود استراتژیک تر باشید. برنامه ریزی کنید که هر ماه 1 تا 2 ساعت برای ترسیم محتوای خود برای ماه بعد وقت بگذارید.

فرآیند برنامه ریزی محتوا

مواردی که باید در برنامه محتوای خود لحاظ کنید:

  • تعداد پست ها هر هفته چند بار پست می کنید (یا می خواهید پست کنید)؟ به خاطر داشته باشید که کیفیت و ثبات بیشتر از تعداد پست ها مهم است. به یک برنامه و فرکانس پایبند باشید که بتوانید آن را در درازمدت حفظ کنید.
  • اهداف. اهداف کلی کسب و کار شما در این ماه چیست؟ چگونه محتوای شما می تواند از این اهداف پشتیبانی کند؟
  • هر تاریخ مهم آیا راه اندازی محصول یا خدمات جدیدی یا رویدادی دارید؟ ابتدا آن ها را به برنامه خود وصل کنید، تا بتوانید محتوای حمایتی پیرامون آن ها را پر کنید.
  • تعطیلاتی وجود دارد که بخواهید آن ها را جشن بگیرید؟

چه نوع محتوای رسانه های اجتماعی را باید ایجاد کنید؟

صرفه جویی در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی نیاز به بررسی جزئیات بسیار دقیقی دارد. یکی از بزرگترین چالش ها در مورد محتوای رسانه های اجتماعی این است که بدانید چه چیزی را پست کنید. هنگام ایجاد محتوا برای رسانه های اجتماعی، مهم است که انواع مختلفی از محتوا را به اشتراک بگذارید. محتوای شما باید آموزش، سرگرمی یا فروش باشد. یکی دیگر از مزایای برنامه ریزی محتوای خود برای کل ماه این است که می توانید انواع محتوایی را که به اشتراک می گذارید بهتر توزیع و برنامه ریزی کنید.

برنامه‌ریزی از قبل به شما این امکان را می‌دهد که در مورد آنچه پست می‌کنید، هدفمندتر و استراتژیک‌تر باشید. این تضمین می‌کند که تمام امتیازات را به دست آورده‌اید، فاکتور شناخت، دوست‌داشتن و اعتماد مخاطبان خود را ایجاد می‌کنید، به آنها خدمت می‌کنید و در نهایت آنها را به مخاطبان اصلی خود تبدیل می کنید. فرض کنید می خواهید چهار پست در هفته به اشتراک بگذارید. برای ایجاد تعادل بین انواع محتوای خود، می توانید هر هفته دو پست آموزشی، یک پست متمرکز بر فروش و یک پست سرگرم کننده را به اشتراک بگذارید. همانطور که برای ماه محتوای خود برنامه ریزی می کنید، می توانید ایده های محتوای خود را مطابق با آن آهنگ و جریان وارد کنید.

سخن آخر

در این نوشته ما به این سوال پاسخ دادیم که چگونه در زمان برنامه ریزی و ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی صرفه جویی کنیم؟ هنگام برنامه ریزی محتوا، مهم است که به یاد داشته باشید که محتوا نباید بیش از حد پیچیده باشد. واقعاً هر چیزی می تواند رضایت بخش باشد اگر برای مخاطب ایده آل شما ارزشمند باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *