برترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی را بشناسید

برترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی را بشناسید

شبکه های اجتماعی هم برای فعالیت های حرفه ای و هم برای کسب و کارهای خانگی مناسب هستند. در واقع اکثر کسب و کارهای کوچک از این پلتفرم ها به عنوان ابزار بازاریابی استفاده می کنند‌. البته این امر دلیل منطقی دارد. این پلتفرم ها میلیون ها کاربر دارند و مطمئنا این شیوه بهترین کار برای دیده شدن می باشد. در واقع این پلتفرم ها همانند یک دورهمی منسجم هستند  که اجازه تعامل و همکاری با مشتریان و بازدیدکنندگان را می دهد. مطالبی را در این مقاله مورد بحث قرار می دهیم که بسیار مفید هستند. ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی را بررسی می نماییم‌. سایت vqs نیز در تین زمینه همکاری لازم را با شما می نماید.

سختی های مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی باعث پیشرفت می شوند اما با تحمل سختی های بسیار! به این صورت بگوییم که مدیربت چند حساب اجتماعی در پلتفرم ها مستلزم صرف زمان و انرژی لازم از سوی صاحبان این حساب ها می باشد.‌ نگارش محتوا و‌ متن پست ها و برنامه ریزی ها در طول روز مدیریت دقیق را می طلبد. برای مشاغل کوچک‌ این کار راحت تر است و با شرکت در این پلتفرم ها یک‌ استراتژی دقیق به کار می برند و  همه را مدیریت می کنند.‌ باید برای رونق کسب و‌کار در این فضاها، پلتفرم مناسب را برگزینید. پیشنهاد ما این است که اگر نیاز به راهنمایی در زمینه انتخاب پلتفرم و‌ فعالیت در آن دارید، با مشاورین ما در سایت vqs ارتباط برقرار کنید.

ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

در شبکه‌های اجتماعی مخاطبان با محتواهای متفاوتی درگیر می شوند‌. در این میان شما باید محتوای مفید برای کاربران خود را شناسایی کنید. برای این کار باید از ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی بهره ببرید. همه پلتفرم ها باید برای مشاغل کوچک و متوسط مقرون به صرفه باشند. در قسمت های بعد بهترین ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی را می آوریم.

ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

بافر

بافر یکی از ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی است که با هدف زمان بندی پست ها انجام می شود. این برنامه از پلتفرم های فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام و پینترست پشتیبانی می کند. کاربران مجاز هستند حداکثر سه حساب اجتماعی را متصل نمایند.

Hootsuite

این برنامه یک ابزار مهم برای مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد. در واقع یکی از ابزار های مدیریت شبکه های اجتماعی به حساب می آید. این برنامه نیز با بیش از ۲۰ شلکه اجتماعی سازگار است.

اسکرین شات social pilot

social pilot کمی قدیمی اما کاملا کاربردی است. تمام ویژگی هایی که از ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی خوب انتظار دارید، وجود دارد. با این برنامه مثلا می توان موارد را طوری تنظیم کرد که سازندگان محتوا مجبور شوند  همه پست ها را برای تایید ارسال کنند یا به مدیران اجازه ویرایش و زمان بندی بدهند. اما تایید نهایی با خودشان است.

میت ادگار

این برنامه همانند یک خلبان خودکار عمل می کند و بسیاری از کارهای سنگین را برای شما انجام می دهد. میت ادگار با فیسبوک، تویینر، لینکدین و اینستاگرام سازگار است. یکی از ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی مهم است. این برنامه یک ابزار تجزیه و تحلیل نیست، بلکه یک برنامه زمان بندی می باشد.

این برنامه این قابلیت را دارد که متن مناسب را از لینک ها پیدا کند و به روزرسانی انجام دهد. شما سپس می توانید آن را ادیت کنید. قادر خواهید بود که چیزی را حذف کرده یا تغییراتی را اضافه نمایید و سپس ذخیره کنید. این برنامه محتوا را برای شما ایجاد می کند. یکی از ویژگی های مهم و برجسته این برنامه این است که می توان به روزرسانی ها را دسته بندی کرد.

انتخاب بهترین ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی

نکته مهم این که بهترین ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی وجود ندارد. این شما هستید که باید برنامه مناسب فعالیت خود را بیابید. آزمایش های رایگان همه پلتفرم ها را امتحان نمایید و مورد مناسب خودتان را بررسی نمایید.

سخن پایانی

اطلاعات مهم ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی را در این مقاله مطالعه کردید. مدیریت شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند.  برای دستیابی به اهداف خود در شبکه های اجتماعی می توانید خدمات اینستاگرام، طراحی سایت و غیره را بررسی کنید. شما در کنار خود سایت vqs را دارید که در تمام زمینه‌ها در خدمت شماست و شما را همراهی می کند. پس از این خدمات نهایت استفاده را ببرید.

بیشتر بخوانید:

خدمات اینستاگرام

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

خدمات تلگرام

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *