در مقاله های قبل راجع به تبلیغات اینترنتی و تاثیر آن در دیده شدن کسب و کارها صحبت کردیم. تبلیغات تلگرام، تبلیغات اینستاگرام و دیگر تبلیغات نقش بسزایی در کسب درآمد افراد دارد.‌ در این مقاله درباره تبلیغات بنری صحبت به میان می آوریم. در این مورد می توانید روی سایت vqs یک حساب ویژه باز نمایید. چرا که با چندین سال سابقه آماده ارائه خدمات است. توضیح در مورد تبلیغات بنری

سوال ذهنی شما دریاره تبلیغات بنری را با توضیحات کامل پاسخ می دهیم.

توضیح درباره تبلیغات بنری و چه جایگاهی در بازاریابی اینترنتی دارد؟

ابتدا باید واژه تبلیغات بنری را توضیح دهیم. تبلیغات بنری را به عنوان نمایشی هم می شناسند. در صورتی که یک‌ برند در یک‌ وب سایت به شکل مستطیلی در بالا، پایین یا کنار صفحه قرار گیرد و توضیحی درباره آن برند ارائه دهد، تبلیغات بندی است. برای این گونه تبلیغ می توان از تصاویر ثابت جذاب، منن، ویدیو استفاده نمود. برای بهتر دیده شدن برند، باید تبلیغ را در وب سایت های معروف و محبوب قرار داد. به این ترتیب برند شما بیشتر دیده می شود و بالطبع بر روی فروش و ارائه نیز تاثیر مثبت دارد.

فایده تبلیغات بنری

هر گونه تبلیغ برای هر دو سمت قرارداد سود دارد. تبلیغات بنری نیز برتب وب سایت میزبان و شرکت صاحب تبلیغ سودمند است. در واقع این تبلیغ برای هر دو طرف درآمد ایجاد می کند. وب سایت با گرفتن هزینه از ثاحب تبلیغ درآمد کسب می نماید. سه روش درآمدزایی از طریق تبلیغ برای آن وب سایت وجود دارد.‌ در قسمت بعد این موضوع را باز می کنیم.

راهکارهای درآمدزای وب سایت از تبلیغات بنری

سایتی که شما برای تبلیغ برندتان انتخاب می کنید به سه طریق از این کار درآمد به دست می آورد. شرکت vqs نیز در این زمینه فعالیت دارد. در عین حال برای طراحی سایت هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

راهکارهای درآمدزای وب سایت از تبلیغات بنری

درآمد به ازای هر نمایش

در این روش بر اساس تعدادی که افراد این آگهی را مشاهده می کنند، هزینه دریافت می شود. با این حساب وب سایت هایی که بازدید بیشتری دارند هزینه بیشتری می گیرند.

هزینه به ازای هر کلیک

در این روش هزینه را بر اساس تعداد کلیک دریافت می کنند‌‌. یعنی باید مشخص شود که چند نفر روی آن تبلیغ کلیک می کنند.

دریافت هزینه به ازای هر اقدام

این روش کمی سخت تر است. درآمد از این طریق به این بستگی دارد که پس از کلیک بر روی تبلیغات بنری، چند نفر برای آن برند اقدام می کنند. به این منظور که چه تعداد خرید می کنند یا ثبت نام انجام می شود.

نکته ای که باید در این جا یادآور شویم این است که بیشتر این تبلیغات بنری برای ایجاد آگاهی از آن برند صورت می گیرد. در اصل در این تبلیغ از خوانندگان و کاربران دعوت می شود که به صفحه جزییات بیشتر بروند و اطلاعات کسب کنند.

تاثیر تبلیغات بنری

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا این تبلیغات بنری ارزش هزینه کردن دارد یا نه؟ در گذشته این تبلیغات تاثیر زیادی داشت. حقیقت این است که کمی اثربخشی این نوع تبلیغات کاهش پیدا کرده است. دلایلی هم برای این موضوع وجود دارد. وجود ربات ها در اینترنت، خستگی بینندگان و کاربران از مشاهده این تبلیغات در فضای مجازی و مسدودکننده های تبلیغاتی که خیلی از افراد استفاده می کنند،می تواند دلیل کاهش تاثیر این نوع تبلیغات بنری باشد‌.

البته نباید آن را مرده و بی اثر فرض کرد. این استراتژی همچنان موثر و کاربردی است. برای افزایش کارآمدی این نوع تبلیغات باید شیوه جذابی برای این کار در نظر گرفت. در واقع باید حرف خاص و مهمی برای ارائه وجود داشته باشد.

دلایل ادامه تبلیغات بنری

با وجود کاهش تاثیر، هنوز هم تبلیغات بنری پرطرفدار و موثر هستند. در مطالعات انجام شده، مشخص شد که با حذف این نوع تبلیغات تاثیر منفی به وجود آمده است. با این روش سطح آگاهی مردم از برند شما بالاتر می رود. این امر باعث پیشرفت شما می شود. اما نکته مهم این جاست که تولید بنر برای تبلیغ باید کاملا هدفمند و متفاوت باشد. تغییر نگرش در این زمینه تاثیر بسزایی در دیده شدن برند شما دارد. محتوای مناسب بسیار اهمیت دارد و باید برای این کار وقت بگذارید. نیازها و انتظارات مشتری ها را باید درک کرد و به سمت آن قدم برداشت. در واقع تولید خلاقانه  این بنرها، بازاریابی هوشمندانه را به همراه دارد.

سخن پایانی

برای رسیدن به هدف و موفقیت در کسب و‌ کار، باید بر روی تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغ با خدمات تلگرام تمرکز نمایید‌. از جمله این گزینه ها، می توان تبلیغات بنری را گفت که تاثیر بسیاری در موفقیت شما دارد. هدفمندی در تبلیغات سخن اول پیروزی است. شرکت vqs با سالها تجربه می تواند مسیر موفقیت را برای شما باز کند. خدمات ما در این زمینه قادر است راهگشای شما در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف باشد.