جذب مشتری از طریق وب سایت

جذب مشتری از طریق وب سایت

امروزه و با ورود اینترنت در دنیای تجارت بسیاری از تولید کنندگان کالا و خدمات یکی از راه های عرضه و نمایش کالا به مشتریان خود را از طریق اینترنت و با ساخت وب سایت دنبال می کنند. وب سایت خود را تبدیل به ماشینی برای تولید مشتری بالقوه  کرده اند. در مقاله پیش رو به نقش وب سایت ها و جذب مشتری از طریق وب سایت پرداخته و در مورد آن توضیحاتی خواهیم داد.

راه های جذب مشتری از طریق وب سایت

 

برای جذب مشتری از طریق وب سایت و تبلیغات اینترنتی بایستی راهکارهایی را بکار بست که در ادامه به چند مورد از این ترفند ها اشاره خواهیم کرد. این راهکارها عبارتند از:

طراحی وب سایتی که برای تلفن همراه نیز مناسب باشد

 

این کار باعث می گردد مشتریانی که دسترسی به کامپیوتر ندارند نیز بتوانند از طریق تلفن همراه به وب سایت شما دسترسی داشته و وب سایت تان قابلیت سازگاری با تلفن همراه را داشته باشد. چرا که امروزه بیش از 80 درصد مردم از طریق تلفن همراه با اینترنت در ارتباط هستند تا کامپیوتر. نکته دیگر این که دسترسی از این طریق برای مشتری خیلی راحت تر می باشد.

نمایش شماره تماس و تلفن خود در وب سایت

 

جذب مشتری از طریق وب سایت با شماره تماس و تلفن هم ممکن است. برای این که.مشتریان شما بتوانند به راحتی با شما در ارتباط باشند شماره تلفن ارتباطی خود را برای مشتریان تان در بالای صفحه وب سایت و جایی که در معرض دید مشتری باشد قرار دهید. از این طریق خیلی از مشتریان خصوصا آنهایی که از طریق تلفن همراه قصد ایجاد ارتباط با شما را دارند بیشتر دوست دارند از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند تا پر کردن فرم مخصوص.

جذب مشتری از طریق وب سایت با محتوای مفید

 

برای جذب مشتری بیشتر ازطریق وب سایت محتوای سودمند طراحی کرده و بنویسید. در تهیه محتوا برای وب سایت خود تمرکز اصلی را بر این اصل قرار دهید که معرفی محصول تان نیاز مشتری را برطرف کرده و مشکل او را حل کند. مشتری دوست دارد از این طریق سریع به نتیجه مورد نظر خود برسد و وظیفه شما بایستی این باشد که سریع ترین و آسان ترین مسیر راه پیش روی مخاطب خود قرار دهید.

جذب مشتری از طریق وب سایت با محتوای مفید

جذب مشتری از طریق وب سایت با سئو قوی

 

وب سایت خود را بر روی سئوی قوی برنامه ریزی و پایه گذاری کنید. پیش از این که یک برنامه ریزی برای بازاریابی خود بکار بگیرید از یک کمپین قوی بازار یابی استفاده کرده باشید. نکته مهم دیگر که خیلی تاثیر گذار می باشد برای هر صفحه از کلمات کلیدی خاص استفاده کنید. این اطمینان را برای کاربر فراهم کنید که تمامی مطالب مفید و منحصر به فرد می باشند. این را بخاطر داشته باشید که جذب مشتری از طریق وب سایت زمانی تاثیر گذارتر خواهد بود که.در موتورهای جستجوگر به خوبی دیده شوید.

دسترسی به فرم ها را برای مشتری آسان کنید

 

فرم های ثبت نام را به گونه ای در صفحه وب سایت خود قرار دهید که دست یابی و پرکردن فرم به آسانی صورت پذیرد. در تمامی صفحات وب سایت امکان دسترسی به آن وجود داشته باشد. گزینه های مورد نیاز برای دسترسی به فرم ها را آسان کرده و به حداقل برسانید. این نکته را در نظر بگیرید که. کار را برای مخاطبان خود آسان کنید تا مشتری بیشتر و راحت تر جذب وب سایت شما گردد.

استفاده از تصاویر سفارشی

 

جذب مشتری از طریق وب سایت با تصاویر سفارشی بسیار مهم است. برای به تصویر کشیدن کالا و نمایش خدمات خود در وب سایت از تصاویر مبتکرانه و زیبا استفاده کنید. با این کار تجارت و خدمات خود را خلاقانه تر کرده تا موجب جذب مشتری بیشتری گردد.

ارائه پیشنهاد های عالی به مشتریان

 

برای جذب بیشتر مشتری می توانید پیشنهاداتی پر از خلاقیت داشته باشید. از این میان می توان به انواع تخفیف، مشارکت در فروش، جذب سود برای مشتریان جدید و غیره را در نظر گرفت. برای هیجان بیشتر می توانید جالش های ویژه ای به کار بگیرید.

 

بررسی نتایج کار برای جذب مشتری از طریق وب سایت

 

بعد از هر مدت نتایج کاری خود را بررسی کرده و ببینید بازدید کنندگان از وب سایت شما چه چیزهایی را بیشتر پسندیده و مورد پسندشان بوده. در کجای کار و برنامه دچار نشکل شده اید و بر همین مبنی اگر لازم بود تغییر و تحولات جدی و پایه ای در وب سایت تان بوجود بیاورید. اگر فکر می کنید محتوای بهتر نیاز دارید حتما برای آن اقدام کنید. رفتار کاربران خود را در زمینه وب سایتی که دارید به دقت تحلیل کنید.

سخن آخر

 

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs ما درباره جذب مشتری از طریق وب سایت صحبت می کنیم.  نکته پایانی این که در طراحی وب سایت و تولید محتوایی موضوعات حتما با افراد متخصص و کارشناسان این رشته مشورت کرده و این مشاوره را مداوم انجام دهید. ضمن جذب مشتری از یک وب سایت جذاب و مورد پسند مخاطب نیز بهره مند می شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *