یکی از اپلیکیشن هایی که در دهه های اخیر بصورت شگفت انگیزی توانسته است جای خود را در بین مخاطبان و کاربران در فضای مجازی باز کند اینستاگرام است. شاید در نگاه اول فکر کنید که آیا امکان تبلیغات در شبکه تلگرام وجود دارد بایستی بگوییم بله این امکان وجود دارد. تبلیغات انبوه یکی از مزیت های شبکه تلگرام می باشد. در مقاله پیش رو از وب سایت تبلیغاتی vqs ضمن توضیح مختصر در مورد تلگرام در تبلیغات گسترده تلگرام توضیحاتی خواهیم داد.

 

اهمیت تبلیغات گسترده تلگرام

 

امروزه گروه های زیادی در تلگرام وجود دارد که کارشان معرفی و تبلیغات کالا و خدمات می باشد.و از خدمات تلگرام بهره مند می شوند. اگر این گروه ها  بر روی تبلیغات انبوه روی نیاورند طبیعتا نتیجه ای نخواهند گرفت. به طور کلی برای این که به هدف خود برسید یکی از بهترین کارها جذب ممبر می باشد.

تبلیغات گسترده تلگرام در تبلیغات تلگرامی نوع کسب و کار در چندین کانال تلگرامی که بازدید کننده زیادی دارد درج می شود. شما به عنوان درخواست کننده می توانید انتخاب نمایید که پست شما در آخرین پست باشد یا یک پست آزاد. در نهایت با توجه به تعداد بازدیدی که از پست تبلیغاتی شما صورت می گیرد هزینه ای را پرداخت می کنید. تبلیغات گسترده و انبوه از جمله تبلیغات به صرفه است چرا که اگر شما بخواهید به طور کامل کانال پر بازدیدی را برای زمانی رزرو کنید بایستی هزینه زیادی را پرداخت کنید.

 

تبلیغات گسترده تلگرام

 

ولی با استفاده از روش تبلیغات گسترده تلگرام ،در کانال با یک سوم قیمت انجام می پذیرد. از مزیت های تبلیغ در شبکه تلگرام این می باشد که شما می توانید کانال مورد نظر خود را انتخاب کنید. معمولا موضوعات کانال ها در زمینه هنر، ادبیات، ورزش سیاسی، اجتماعی، پزشکی و غیره می باشد. این امکان برای مخاطب وجود دارد که کانالی را انتخاب کند که مخاطبین مورد نظر شما را دارد.

 

روش های گوناگون تبلیغات گسترده تلگرام

 

بعد آز آشنایی با اهمیت تبلیغات گسترده تلگرام ادامه به روش های مختلف تبلیغات گسترده در تلگرام خواهیم پرداخت:

تبلیعات بازدیدی

 

یکی از روش های تبلیغاتی می باشد و همانگونه که از نام آن پیداست بر اساس بازدید یا همان ویو فعالیت می کند. تبلیغات بازدیدی جزو آن دسته از انبوه تبلیغاتی است که بسیار رایج می باشد. به طور معمول پست های درون هر کانال تلگرام یک میزان بازدید خاص خود را دارد و کانال های تلگرام بر اساس میزان بازدیدی که که دارند هزینه های خود را معین می کنند.

بنابراین در این روش تبلیغات گسترده تلگرام شما از کیفیت تبلیغ خود اطمینان خواهید داشت. تبلیغات بازدیدی نیز انواع گوناگونی دارند که افراد با توجه به نیاز خود اقدام به انتخاب و خرید آن می کنند. این تبلیغات بازدیدی عبارتند از:

تبلیغات بازدیدی موضوعی

بدین معنی است که شما بر اساس فعالیت خود در کانالی که در این زمینه فعالیت تبلیغاتی دارد سفارش می دهید. مثلا تبلیغ پوشاک ورزشی را در کانالی که با همین موضوع مرتبط است انجام می دهید. یا اگر مخاطب تبلیغ شما بانوان هستند بهتر است تبلیغات را در کانال مربوط به بانوان انجام دهید.

 

تبلیغات گسترده تلگرام مناسب با هزینه شما

 

بدین معنی است که شما در این روش تبلیغی نیاز به پرداخت هزینه زیاد ندارید. با هر میزان هزینه می توانید تبلیغات خود را انجام دهید. از ویژگی های جالب دیگر این نوع تبلیع این است که شما این امکان را دارید که تعداد بازدید کنندگان تیلیغ خود را رصد کنید. در این روش بوسیله ابزارهای آنلاین نظیر گوگل آنالیتکس شما توانایی آن را خواهید داشت که به ساده ترین شکل ممکن تعداد افرادی که روی تبلیغ شما کلیک می کنند شناسایی کنید. ضمن این که می توانید بفهمید مشتری شما به کدام یک از صفحات شما سر زده است.

 

تبلیغات بازدید معمولی تلگرام

 

در ای روش تبلیغات شما صرفا در کانال تبلیغی قرار می گیرد و به تعداد اعضا و موضوع کانال بستگی ندارد. این روش تبلیغ هزینه زیادی در بر ندارد. نکته مهم این روش تبلیغی این است که علاوه بر هزینه اندک تبلیغ همزمان در کانال های مختلف موجب افزایش اعتبار تبلیغ شما می شود.

 

تبلیغات بازدیدی پرسود در تلگرام

 

در این روش تبلیغاتی و پر بازدید فقط در کانال های با تعداد اعضای زیاد و پربازده قرار می گیرد. این موضوع باعث افزایش سوددهی تبلیغ نیز می شود. معیارهای مختلفی برای سنجش بازدهی کانال وجود دارد. مهمترین آنها قدمت کانال، تعداد بازدید پست ها و اعضای کانال، شناخته بودن کانال و غیره می باشد.

 

تبلیغات گسترده تلگرام به روش کلیکی

 

از دیگر روش های تبلیغاتی در تلگرام که معرفی می کنیم تبلیغات کلیکی می باشد‌. چنانچه به دنبال تبلیغات ارزان هستید این روش بهترین پیشنهاد می باشد. هزینه ای که پرداخت می کنید بستگی به میزان کلیکی می باشد که تبلیغات تان می گیرد.  در این روش تبلیغی بایستی تبلیغات شما قابلیت کلیک را داشته باشد. به طور مثال برای برخی از وب سایت ها از تبلیعات ارزان استفاده می شود. این روش تبلیغاتی بازخورد بالایی نیز دارد.

 

تبلیغات تلگرامی ثابت و برحسب زمان

 

یکی دیگر از تبلیغات پربازدید در تلگرام که جزو تبلیغات انبوه می باشد بر اساس میزان و زمان خاص صورت می پذیرد. به عنوان مثال شما مشخص می کنید که تبلیغ تان به مدت 12 یا 24 ساعت بر روی یک کانال باشد. اگر به دنبال تبلیغ انبوه و ارزان هستید بهترین پیشنهاد این روش می باشد. چرا که هزینه تبلیغ را خودتان مشخص خواهید کرد. در این روش تبلیغی به ازای 12 یا 24 ساعت تبلیغی که می گذارید بسته به زمان و کانال مذکور هزینه پرداخت می کنید.

 

مزایای اصلی تبلیغات گسترده تلگرام

 

  •  مزایای تبلیغات پر بازدید در کانال های تلگرام عبارتند از:
  • آشنا شدن با کانال های  پرطرفدار و محبوب تلگرام
  • صرفه جویی در هزینه و زمان مصرفی برای تبلیغات
  • بهترین مسیر برای رشد سریع و پیشرفت در تلگرام از طریق بازدید
  • نظارت و آگاه بودن از روند تبلیعات و تاثیر آن

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs ما به بررسی  تبلیغات گسترده تلگرام پرداختیم. این روش دارای سیستم تبلیغاتی است که می تواند به شما در موفقیت کسب و کار در کانال های تلگرام کمک زیادی کند.