طراحی وب سایت معرفی

همه ما با وب‌سایت‌های حرفه‌ای و پورتال‌های تجارت الکترونیک آشنا هستیم، اما لازم نیست یک وب‌سایت تماماً تجاری باشد.با ایجاد و طراحی وب سایت شخصی که در آن می توانید علایق خود را کشف کنید، احساسات خود را به اشتراک بگذارید یا عزیزان را در زندگی خانوادگی خود به روز کنید، آسان است. در این مقاله از وب سایت تبلغاتی vqs به بررسی نکات مهمی در ارتباط با طراحی وب سایت معرفی و شخصی می پردازیم.

طراحی وب سایت معرفی در vqs

این روزها، نحوه معرفی خود در فضای مجازی بسیار مهم است. چه بخواهید برای یک شغل جدید درخواست دهید، در حرفه خود پیشرفت کنید یا به سادگی داستان خود را با جهان به اشتراک بگذارید، ایجاد یک وب سایت به شما کمک می کند تا به عنوان یک حرفه ای در صنعت خود شناخته شوید. از آنجایی که حضور آنلاین شما بر نحوه درک مردم از شما تأثیر زیادی می‌گذارد، درست کردن آن مهم است.

چرا باید وب سایت معرفی و شخصی داشته باشیم؟

شاید این سوال پیش آمده باشد که مزایای طراحی وب سایت شخصی چیست؟ در این بخش می خواهیم بدانیم که دلیل طراحی وب سایت شخصی چیست و چرا باید آن را داشته باشیم؟

چرا باید وب سایت معرفی و شخصی داشته باشیم؟

1.وب سایت شخصی پویا است

وب سایت ثابت نیست. پویا است همیشه در حال تغییر است. لحظه ای که کاری را انجام می دهید، می توانید آن را به وب سایت خود اضافه کنید. وقتی پروژه ای را تکمیل می کنید، می توانید آن را در نمونه کار خود قرار دهید تا همه ببینند. نیازی نیست کپی های جدیدی از آن را چاپ کنید و بارها و بارها برای مخاطبین خود ارسال کنید. شما فقط آن را به روز کنید مردم می توانند به طور مداوم برگردند و ببینند که شما در حال انجام چه کاری هستید.

2.افزایش مخاطبان با طراحی وب سایت شخصی

اگر تمام چیزی که دارید یک رزومه است، باید بیرون بروید و آن را در اختیار مردم قرار دهید تا نام شما به گوش برسد. اگر کسی می‌خواهد شما را در اینترنت جستجو کند و شما وب‌سایتی ندارید، تنها چیزی که ممکن است دریافت کند یک نمایه فیس‌بوک یا توییتر است. با این حال، اگر وب‌سایتی دارید، می‌توانید توسط مخاطبان بسیار گسترده‌تری پیدا شوید و آنچه را که ابتدا می‌بینند کنترل کنید. این برای ایجاد برند شخصی شما و برجسته کردن دستاوردهای شما کلیدی است.

3.کسب مهارت

چند مهارت جدید به دست می آورید که می تواند در آینده بسیار مفید باشد. یادگیری نحوه ساخت یک وب سایت شامل تعدادی مهارت مختلف است، به خصوص اگر به سفارشی سازی و بهینه سازی چیزها بپردازید. حتی اگر به دنبال شغلی در زمینه فناوری نیستید، داشتن این مهارت ها می تواند به شما کمک کند.

نحوه ساخت و طراحی وب سایت شخصی

برای این که بتوانید وب سایت شخصی خود را داشته باشید بهتر است این مراحل را طی کنید:

  • پیام و هدف خود را بدانید
  • به دنبال الهام باشید
  • الگویی دقیق را انتخاب کنید
  • محتوای خود را اضافه نمایید
  • طراحی خود را سفارش سازی کنید
  • طراحی را با موبایل سازگار کنید
  • بهینه ساازی سئو را فراموش نکنید
  • سایت خود را تبلیغ کنید

دقت در هر کدام از این روش ها باعث می شود شما به خوبی پیش بروید. در عین حال طراحی سایت شما وب سایت شخصی شما می تواند به عنوان یک نمونه کار آنلاین باشد که دامنه کاری شما را به نمایش می گذارد. از طرف دیگر، می‌توانید نمونه‌هایی از کار خود را وارد کنید و به صفحات خارجی پیوند دهید. اطمینان حاصل کنید که نمونه کارها را به گونه ای تنظیم کنید که بهترین ها را به نمایش بگذارید.

حتی اگر در زمینه‌های بصری مانند طراحی یا عکاسی فعالیت نمی‌کنید، می‌توانید راه‌هایی برای نمایش آنلاین کار خود بیابید. به عنوان مثال، اگر در زمینه بازاریابی هستید، داستان های پشت موفق ترین کمپین های خود را به اشتراک بگذارید و نقش خود و نتایج نهایی را برجسته کنید. اگر روزنامه نگار هستید، نشریاتی را که برای آنها نوشته اید ذکر کنید و به مقالات خود پیوند دهید.

نکات مهم برای طراحی وب سایت معرفی

افزودن نقل قول از افرادی که در گذشته با آنها کار کرده اید، راهی عالی برای اثبات مهارت های خود و بهبود اعتبار است. سعی کنید افراد را تشویق کنید تا توصیفات قابل توجهی بنویسند که ویژگی های خاص شما را برجسته می کند، نه اینکه صرفاً تأکید کنید که چقدر عالی هستید. البته نباید در این زمینه اغزاق کنید. چرا که نتیجه برعکس دارد.

اگر بازدیدکنندگان سایت شما نتوانند با شما تماس بگیرند، تمام زحمات شما بی نتیجه خواهد بود. تمام اطلاعات تماس مربوطه را در یک نقطه بسیار قابل مشاهده قرار دهید و یک نوار اجتماعی با پیوندهایی به پلتفرم هایی مانند LinkedIn و YouTube اضافه کنید.

سخن آخر طراحی وب سایت معرفی

در این مقاله از وب سایت vqs ما به بررسی طراحی وب سایت شخصی پرداختیم. این وب سایت ها باعث می شوند تا شما بتوانید خود را با رزومه ای آنلاین به نمایش بگذارید. از این رو می توانید نتیجه ای ویژه دریافت کنید.