آیا به این فکر می کنید که چگونه می توانید کمپین های تبلیغاتی کسب و کار خود را تبلیغ کنید؟ آیا نمی دانید چگونه می توانید تبلیغات کمپین های تبلیغاتی کسب و کار خود را تقویت کنید؟ شاید تراکت همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. این گزینه های تبلیغاتی یک مدل مدل کم هزینه هستند که اغلب می توانید خودتان تولید و توزیع کنید. آگهی‌ها اغلب یک محصول، خدمات یا رویداد جدید را در یک شهر یا منطقه خاص تبلیغ می‌کنند. طراحی و چاپ تراکت اما نیاز به اطلاعات زیادی دارد تا نتیجه نهایی بهتر شود. در ادامه این نوشته از وب سایت vqs جزئیات مهمی را در این باره بیان می کنیم.

تراکت چیست؟

فلایر یا تراکت، صرفاً یک پوستر یا یک برگه است که برای جلب توجه به تبلیغ کسب و کار، محصول، خدمات یا رویداد ارائه می شود. سفارش چاپ تراکت تبلیغاتی با توجه به شرایط کاری شما می تواند متفاوت صورت بگیرد. پیام آن ها معمولا ساده و چشم نواز است. بسته به جایی که تصمیم دارید آگهی های خود را چاپ کنید، استفاده از آنها در برنامه بازاریابی شما می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. تراکت در حقیقت یک ابزار بازاریابی است که معمولاً برای فعالیت های تبلیغاتی و تبلیغاتی با دامنه گسترده و توزیع بازار استفاده می شود. مدل های سنتی آن معمولا روی کاغذ چاپ می شود. با این حال مدل های دیجیتالی هم وجود دارد که توسط مشاغل به صورت آنلاین استفاده می شود. البته شاید رایج ترین مدل تراکت نباشد.

چاپ تراکت

اهداف استفاده از تراکت برای تبلیغات

هنگام ساخت یک تراکت تبلیغاتی، اولین چیزی که باید از خود بپرسید دلیل این است که چرا می خواهید ابزار یا مواد بازاریابی را داشته باشید. از آنجایی که نمونه‌های تبلیغاتی نه تنها اطلاعات را منتشر می‌کنند، بلکه افراد را متقاعد می‌کنند تا ایده موجود در مطالب را نیز باور کنند یا حداقل به آن علاقه‌مند شوند، ضروری است که مطمئن شوید که آگهی تبلیغاتی شما دقیقاً بر اساس هدف آن انجام می‌شود. با اطلاع از هدف خود می توانید حتی روش چاپ تراکت را نیز انتخاب کنید. برخی از اهداف استفاده از این مدل تبلیغات عبارتند از:

 • تبلیغ یک فعالیت، رویداد و هر گردهمایی اجتماعی دیگر
 • ایجاد آگاهی در مورد حضور کسب و کار در بازار
 • آگهی تبلیغاتی برای یک شخص و حمایت از او
 • اطلاعات در ارتباط با محصول و خدمات جدید کسب و کار
 • ارائه بروزرسانی های یک شرکت یا موسسه تجاری

اگر روش چاپ تراکت تبلیغاتی را با توجه به هدف خود انتخاب کنید، مسیر اطلاع رسانی بهتر پیش می رود.

نحوه ساخت تراکت چاپی در vqs |قیمت چاپ تراکت

به‌عنوان یک ابزار بازاریابی مقرون‌به‌صرفه، آگهی‌های تبلیغاتی بیشتر توسط کسب‌وکارها به عنوان بخشی از استراتژی‌ها و فعالیت‌های بازاریابی آنها استفاده می‌شود. شما حتی می توانید آن را در خانه یا محل کار خود بسازید. تا زمانی که ابزار لازم برای ساخت آن را داشته باشید. برای چاپ تراکت ارزان می توانید مراحل زیر را پیش ببرید:

 • هدف از آگهی تبلیغاتی خود را مشخص کنید.
 • مخاطبی را که می خواهید هدف قرار دهید بشناسید.
 • از فعالیت های بازار در محدوده جغرافیایی یا بازاری که قصد دارید به آن نفوذ کنید آگاه باشید.
 • بدانید که چگونه با تولید محتوایی که می تواند برای مخاطبان و کسب و کار شما مفید باشد، نیازهای مشتریان خود را برطرف کنید.
 • سایزهای چاپی استاندارد تراکت را بدانید
 • از الگوها برای ایجاد طرح آگهی تبلیغاتی خود استفاده کنید یا یکی را از ابتدا توسعه دهید.
 • محتوا و طرحی را که در ابتدا ساخته اید در طرح آگهی تبلیغاتی قرار دهید.
 • خروجی خود را ارزیابی کنید و در صورت لزوم تغییرات ایجاد کنید.
 • برای سفارش آنلاین چاپ تراکت اقدام کنید

دقت کنید که فقط طراحی و چیدمان کار مهم نیست. آنچه در آن قرار می دهید همان چیزی است که بیشتر بر مخاطبان شما تأثیر می گذارد.و قیمت چاپ تراکت نیز  در روند تبلیغات شما تاثیر گذار خواهد بود.سایت vqs  تبلیغات محیطی مانند چاپ تراکت را با قیمت مناسب به انجام می رساند.

چاپ تراکت دیجیتال

برای نتیجه بهتر، کار درست این است که یک نسخه اصلی با کیفیت بالا را چاپ کنید تا برای تولید مجدد به چاپخانه ببرید. البته می توانید با ارسال پی دی اف کار را راحت تر کنید. برای دریافت نرخ چاپ آگهی تبلیغاتی انبوه، با یک چاپخانه یا یک فروشگاه لوازم اداری با مرکز چاپ تماس بگیرید. تفکیک هزینه را برای مقادیر مختلف تولید تراکت بخواهید. با چاپ تراکت فوری می توانید به کسب و کار خود در زمینه بازاریابی سرعت بدهید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت تبلیغاتی vqs ما در ارتباط با تراکت و قیمت چاپ تراکت صحبت کردیم. این آگهی ها برای جذب مشتریان جدید عالی هستند زیرا بسیار ارزان هستند، ساخت آن آسان است و فقط در یک طرف چاپ می شوند. می توانید از این آگهی ها برای جذب مشتریان جدید به یک تجارت یا اعلام فروش یا تبلیغ جدید استفاده کنید.