امروزه و در دنیای دیجیتال یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی که در امر تبلیغات نقش مهمی را ایفا می کند شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. در نوشته پیش رو  از وب سایت تبلیغاتی vqs ضمن توضیح مختصر در مورد اینستاگرام در مورد تبلیغات گسترده در اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

اینستاگرام چگونه شبکه اجتماعی است؟

 

 در این مورد می توان این تعریف را به کار برد که اینستاگرام رسانه ای اجتماعی است که به وسیله آن با تصویر و ویدئو می توانید پیام های خود را منتشر کنید. امروزه شبکه اینتر نتی اینستاگرام توانسته محبوبیت زیادی را بین عموم افراد جامعه بدست بیاورد. استفاده کنندگان و کاربران اینستاگرام می توانند با استفاده از عکس و فیلم پیام های خود را به گوش دیگر افراد برسانند. یکی از استفاده های مهم و پرطرفدار از خدمات اینستاگرام در جهت تبلیغات می باشد. بدین معنی که صاحبان مشاغل و مؤسسات تولیدی و خدماتی می توانند با استفاده ازاینستاگرام به تبلیغات گسترده در سطح جامعه بپردازند. در ادامه به تبلیغات گسترده اینستاگرام یرداخته و در این مورد توضیحاتی خواهیم داد.

تبلیغات گسترده اینستاگرام به چه معنی است؟

 

شاید شما این فکر را بکنید که با تبلیغ در یک پیج پرطرفدار در اینستاگرام شاهد افزایش فالوور خواهید شد. ولی راهکار این نیست! اگر قصد رقابت با رقیبان خود در اینستاگرام را دارید بهترین روش استفاده از تبلیغات گسترده در اینستاگرام می باشد. تبلیغات گسترده اینستاگرام مانند تبلیغات پرتکرار بنری در سطح شهر می باشد که در چندین نقطه وجود دارد. تبلیغات در اینستاگرام نیز همین حالت را دارد. شما یک تبلیغ را به صورت هم زمان در چند پبج به نمایش می گذارید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام

بازدهی بالا از طریق تبلیغات گسترده در اینستاگرام

 

برای این که تبلیغات خوب و پربازدهی در اینستاگرام داشته باشید اولین برنامه استفاده از خلاقیت در پیج تان می باشد. باید پیج اینستاگرام خود را از تصاویر جذاب و محتوای خوب پر کنید. بعد از این مرحله به  فکر پوستر یا تیزرهای تبلیغی خلاقانه باشید. سعی کنید که تبلیغات تان جذاب و گیرا باشد. چرا که اگر غیر این باشد مخاطب اشتیاقی به پیج شما نخواهد داشت.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی از طریق ویو استوری

 

تبلیغات استوری در اینستاگرام به دو روش استوری لینک دار و استوری بدون لینک انجام می شود:

·         تبلیغات استوری بدون لینک می تواند محصول و برند شما را برای همگان به نمایش بگذارد و از این طریق کمک بسزایی به به رشد کسب و کار شما خواهد نمود.

·         در تبلیغات استوری لینک دار تمامی هدف تبلیغ علاوه بر به نمایش گذاشتن محصول و برند برای مخاطبان جذب کاربر برای نصب اپلیکیشن و یا ورود آنها به وب سایت فروشگاهی می باشد.

البته اگر از استوری استفاده می کنید به مدت 24 ساعت قرارمی گیرد و فقط در این مدت می توانید تبلیغ را مشاهده کنید و شاهد افزایش بازدیدکنندگان خواهید بود.

تبلیغات از طریق صفحات پربازدید

 

یکی از پرطرافدارترین شیوه های تبلیغاتی اینستاگرام تبلیغات پر بازدید می باشد. شما از این طریق می توانید محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید که به واسطه مخاطبان بسیاری با برند و محصولات شما آشنا می شوند. این صفحات از تعداد صد هزارتا چندین میلیون فالوور دارند. بخاطرهمین می توانند به راحتی شما و محصولات مورد نظرتان را به همگان معرفی کنند. برای این نوع تبلبغات می توانید به صاحبان این پیج ها مبلغی را پرداخت نموده تا تبلیغ شما را درصفحه خود قرار دهد.

تبلیغات گسترده اینفلوئنسری در اینستاگرام

یکی از کاربردی ترین روش هایی که می توان در تبلیغات گسترده اینستاگرام برای جذب مخاطب بیشتر از آن استفاده کرد تبلیغات از طریق اینفلوئنسر ها می باشد. بایستی بگوئیم اینفلوئنسر ها کسانی هستند که به واسطه تخصصی که در زمینه های مختلف و خاصی دارند(مانند: ورزش، آشپزی، لباس، کیف و کفش و غیره). با ساخت ویدیوها اقدام به جذب مخاطب و فالوور و تبلیغات گسترده برای محصولات شما می کنند. اینفلوئنسر ها اغلب به خاطر فعالیت گسترده و معروفیتی که دارند می توانند برای انجام تبلیغات شما مؤثر و کارآمد واقع گردند. به همین دلیل شما برای تبلیغ گسترده محصولات و خدمات خود می توانید ازاین افراد(اینفلوئنسر) ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر شما در زمینه فروش گل و گیاه فعالیت دارید می توانید از اینفلوئنسر هایی که در این زمینه فعالیت داشته و دارای معروفیت هستند برای تبلیغ کالای خود استفاده کنید.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs ما به بررسی تبلیغات گسترده اینستاگرام پرداختیم. نکته پایانی این که استفاده از اینستاگرام در جهت تبلیغات نیازمند مشاوره و راهنمایی های افراد خبره این کار می باشد. بهتر است برای این که در این راه دچار اشتباه نشوید و خدای ناکرده ضرر و زیانی به شما وارد نگردد از متخصص و کارشناسان تبلیغات در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام کمک بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای