تصور کنید که می‌توانید آخرین اخبار جهان، دوره‌های آموزشی نویسنده، نکات تجاری و بازرگانی، حتی یک سرویس دوستیابی را در یک مکان بیابید. اگر به دلایلی هنوز ساعت ها وقت می گذارید تا این اطلاعات را در منابع مختلف بیابید، وقت آن است که با تلگرام کنید. این برنامه حتی با اتصال ضعیف سریع است، از امنیت بالایی برخوردار است، رابط کاربری آسان بصری دارد و انواع موضوعات موجود را ترکیب می کند. تلگرام در حال افزایش محبوبیت خود در سراسر جهان است. شاید همین دلایل باعث شده باشد که تبلیغات در تلگرام جایگاه گسترده ای برای خود پیدا کند.

تبلیغات در تلگرام

تلگرام برنامه ای بسیار پیشرفته و خاص است. اخیراً تلگرام یک پلت فرم تبلیغاتی رسمی را فعال کرده است که معلوم شد بسیار گران است. (و قرار دادن تبلیغات از 2 میلیون یورو شروع می شود). بنابراین، یک راه واقعی و مقرون به صرفه برای کسب و کارها برای تبلیغات در کانال های تلگرام  و خدمات تلگرام این است که همه چیز را خودشان سازماندهی کنند. شاید بهترین راه برای مدیریت تبلیغات کانال های تلگرامی استفاده از پلتفرم تبلیغات در تلگرام تخصصی مانند Telega.io باشد.

چگونه کانال‌های تلگرام مرتبط با حوزه کاری خود را پیدا کنیم؟

تبلیغ کانال تلگرام می تواند به گسترش کسب و کارهای شما کمک زیادی کند. برای شروع تبلیغات در تلگرام، باید کانال ها یا گروه های تلگرامی متناسب با اهداف تجاری خود پیدا کنید. با این حال، چگونه می توان یک کانال یا مالک گروه قابل اعتماد پیدا کرد؟ تلگرام یک پلت فرم بزرگ مستقل است که افراد و محتواهای زیادی را متحد می کند. متأسفانه همه ادمین ها طبق قوانین بازی نمی کنند. گاهی اوقات، کانال های آنها شامل مشترکین یا ربات های جعلی می شود. یا حتی بدتر – آنها فقط پس از پرداخت سفارش توسط تبلیغ کننده ناپدید می شوند. در چنین مواردی، تجربه تبلیغات کانال های تلگرامی می تواند به شیوه نا عادلانه از بین برود و یک فرصت تجاری عالی برای همیشه نابود شود.

تبلیغ تلگرامی هدفمند را می توان با استفاده از Telega.io پیش برد. یک سرویس کارآمد که تبلیغ کنندگان و صاحبان کانال را به هم وصل می کند.

Advertisements in Telegram

روش‌های تبلیغات در تلگرام  کدام اند؟

اگر قصد دارید کسب و کار خود را از طریق تلگرام تبلیغ کنید، اما نمی دانید چگونه در آنجا تبلیغ و بازاریابی کنید، این بخش از مقاله ما را به دقت مطالعه کنید. شاید فکر کنید که روش های مختلفی برای تبلیغ در تلگرام وجود دارد، اما روش های تبلیغات تلگرامی بسیار محدود است. در واقع تنها 3 روش برای تبلیغات و بازاریابی در تلگرام وجود دارد. این روش ها گاها منجر به  افزایش اعضای کانال‌های تلگرامی هم می شوند. اما سه روش مورد نظر عبارتند از:

 • با ارسال پیام مستقیم تبلیغ و بازاریابی کنید
 • تبلیغ و بازاریابی در گروه های تلگرامی
 • تبلیغات و بازاریابی در کانال های تلگرام

انواع تبلیغات در تلگرام در vqs:

 • تبلیغات کلیکی در تلگرام
 • تبلیغات گسترده در تلگرام
 • افزایش ممبر کانال تلگرام
 • تبلیغات بازدیدی تلگرام
 • تبلیغات ساعتی درتلگرام
 • ساخت ربات تلگرام

هزینه تبلیغات

حتی اگر اکنون کانال تلگرام ندارید، می توانید کسب و کار خود را در کانال های دیگر تلگرام تبلیغ کنید. در اکثر کانال های بزرگ تلگرام می توانید یک پست پولی بخرید. ادمین ها معمولاً به ازای هر 6، 12، 24 ساعت یا روز انتشار، هزینه ای دریافت می کنند. البته باید بدانید که قیمت تبلیغات در تلگرام به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. در کنار این مولفه ها می توانید با مشورت متخصصان از بهترین تعرفه تبلیغات کلیلی هم استفاده کنید. برخی از مولفه های اثرگذار بر قیمت تبلیغات موارد زیر است:

 • موقعیت جغرافیایی برای تبلیغ کننده
 • زمان
 • حجم کانال های انتخابی و تعداد اعضای کانال
 • نرخ مشارکت و تعامل افراد

اگر می خواهید برای تبلیغات نتیجه بهتری مشاهده کنید بهتر است که کانال مورد نظر برای تبلیغ بیش از ۱۰ هزار عضو داشته باشد. نرخ تعامل باید بیشتر از ۱۰ درصد باشد. در عین حال موضوع کانال هم باید با کسب و کار شما ارتباط داشته باشد. دقت کنید که ربات های تلگرامی نباید در این کانال ها باشند. خصوصا ربات هایی که ممکن است مشکلاتی را ایجاد کنند.

مزایای استفاده از تبلیغات در تلگرام

تلگرام پلتفرمی است که به بازاریابان اجازه می دهد تا مخاطبان خود را در جریان قرار دهند. این کار با کانال های تلگرام امکان پذیر است. یک کانال عمومی یا خصوصی ایجاد کنید و از مشتریان فعلی خود دعوت کنید به آن بپیوندند. عکس ها و ویدیوهای بیشتری از محصولات خود به اشتراک بگذارید. تلگرام کمک می کند تا بهتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. گروه های تلگرام به شما کمک می کنند تا به طور مستقیم با مشتریان خود در تعامل باشید. گروه تلگرام یک چت است که در آن می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و اعضای گروه شما می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. در عین حال شما می توانید تعامل کاربران را هم زیاد کنید. این کار را با روش های مختلفی مانند نظرسنجی می توانید انجام دهید.

سخن آخر

در این مقاله ما نکات مهمی در ارتباط با تبلیغات در تلگرام بیان کردیم. تلگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال، یکی از مهم ترین پلتفرم ها برای دسترسی به مشتریان و مشتریان بالقوه با استفاده از کانال ها، گروه ها و حتی ربات های تلگرام است. با مزایایی که دارد می تواند گزینه ای مناسب برای تبلیغات باشد. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای