تبلیغات در اینستاگرام

اگر برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی برنامه ای دارید و یا بودجه ای اختصاص دادید، توصیه می کنیم حتما به اینستاگرام هم فکر کنید. تبلیغات در اینستاگرام که موضوع ما در این مقاله از VQS است، در حال حاضر موضوعی جذاب می باشد. جای تعجب نیست که بسیاری افراد سعی دارند یاد بگیرند چطور در این شبکه اجتماعی تبلیغ کنند. اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه، پیشروترین شبکه اجتماعی محتوای بصری است که فرصت فوق العاده ای را برای بازاریابان دیجیتال فراهم می کند تا از مخاطبان هدف خود استفاده کنند. در ادامه راهنمای جامعی همراه با مزایای تبلیغ در اینستاگرام بیان کرده ایم.

 

همچنین شما می توانید از خدمات دیگر ما استفاده کنید:

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات اینترنتی

خدمات تلگرام

تبلیغ در اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

 

ما قبل از هر چیزی باید بدانیم که چرا در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟ به همین دلیل باید مزایای  سرویس تبلیغات در اینستاگرام را بدانیم. در این شبکه اجتماعی مخاطبان از هم از نظر بصری هدایت می شوند و هم بر اساس نیاز های آن ها شرایط پیش می رود. در حقیقت اینستاگرام و تجارت الکترونیک دست به دست هم داده اند. اکثر فروشگاه‌های آنلاین برای تبدیل بازدیدکنندگان به خریداران، به شدت به تصاویر محصولات با کیفیت بالا متکی هستند.

 

مزایای تبلیغات در اینستاگرام

 

تبلیغات اینستاگرام همچنین به شما این امکان را می دهد که کنترل کنید تبلیغات شما کجا نمایش داده شود و چه کسی آنها را ببیند. مزایای استفاده از تبلیغ برای کسب و کارها عبارتند از:

 

 • پلت فرم آسان برای استفاده
 • قیمت گذاری مقیاس پذیر
 • گزارش‌دهی قوی برای پیشرفت دائمی

 

یکی از برجسته ترین مزایای تبلیغات ، امکان دسترسی به هزاران کاربر درگیر بدون وقفه در تجربه وبگردی آنهاست. تبلیغات اینستاگرام تقریباً مشابه پست های معمولی به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران پلتفرم است.

 

تبلیغات در اینستاگرام

 

تکنیک های ایجاد تبلیغات در اینستاگرام

سه روش اصلی برای ایجاد تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد. در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم.

ایجاد تبلیغات به طور مستقیم

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد پست‌ها و استوری‌های فید خود را مستقیماً از خود رابط تبلیغ کنید. اما به خاطر داشته باشید که این تنها در صورتی امکان پذیر است که به یک حساب حرفه ای تغییر کاربری داده باشید. تنظیمات حساب کاربری در اینستاگرام به صورتی است که از ابتدا شما روی حساب شخصی فعالیت خود را آغاز می کنید. برای تبدیل کردن حساب خود به مدل حرفه ای باید از بخش تنظیمات، وارد گزینه حساب شوید و تغییر به حساب تجاری را انتخاب کنید.

تبلیغات در اینستاگرام را از فیس بوک خود ایجاد کنید

از آنجایی که اینستاگرام متعلق به فیس بوک است، اکنون کار کردن همزمان با هر دو پلتفرم اجتماعی آسان تر از همیشه است. اگر صاحب یک صفحه فیس بوک هستید، می توانید حساب اینستاگرام خود را به آن صفحه پیوند دهید و تبلیغات خود را که در صفحه فیس بوک شما ایجاد می شود، همزمان در اینستاگرام هم نمایش دهید. به این ترتیب، در زمان و منابع برای تبلیغات در هر دو پلتفرم صرفه جویی خواهید کرد.

ایجاد تبلیغات در Ads Manager

مدیریت تبلیغات برای افرادی که قبلا در فیسبوک فعالیت داشته اند، آشناتر است. این ابزاری حرفه ای است که توسط فیسبوک ایجاد شده است. دارای بسیاری از ویژگی های سطح حرفه ای است که می تواند به شما در ایجاد تبلیغات کمک کند. تبلیغات ایجاد شده از طریق Ads Manager بیشتر مبتنی بر تحقیق، دیدگاه خاص و هدف گرا هستند. شما می توانید انتخاب کنید که هدف بازاریابی شما چیست و چه هدفی را از کمپین خود به دست می آورید. برای ایجاد تبلیغات از طریق Ads Manager، لازم است که پروفایل اینستاگرام خود را به صفحه فیس بوک خود متصل کنید.

 

تبلیغات در اینستاگرام

 

تبلیغات در اینستاگرام به چند روش انجام می‌شود؟

 

اینستاگرام یکی از پلتفرم‌های رسانه اجتماعی( Social media platforms )  است که سریع‌ترین رشد را دارد. مطالعه ای توسط اینستاگرام نشان داد که 60 درصد از کاربران اینستاگرام می گویند که از طریق اینستاگرام با محصولات و خدمات اینستاگرام  آشنا می شوند و 75 درصد می گویند که پس از دیدن یک پست اینستاگرام اقداماتی مانند بازدید از سایت ها، جستجو یا معرفی به دوستان خود را انجام می دهند. پس تبلیغ در اینستاگرام می تواند منجر به بهبود شرایط کسب و کارها شود. انواع روشهای تبلیغات اینستاگرامی عبارتند از:

 

 • تبلیغ در صفحه های با بازدید بالا
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
 • تبلیغات انتشار محتوا
 • کمپین تبلیغات ساعتی
 • تبلیغات داستانی

 

برخی صفحات بزرگ نیز با تضمین بازدید، شرایط بهتری را برای شما فراهم می کنند. این در حالی است که با استفاده از ربات های اینستاگرامی می توان شرایط پیج ها را از لحاظ کیفی سنجید.

 

هزینه تبلیغات اینستاگرامی چقدر است؟

 

هزینه تبلیغات اینستاگرام به شدت به عوامل مختلفی از جمله انواع تبلیغات در اینستاگرام بستگی دارد. هیچ قیمت متوسط ​​یا معیاری وجود ندارد. برخی از عوامل هزینه عبارتند از:

 • هدف گذاری شما و جامعه هدف برای کسب و کارتان
 • رقابت پذیری در صنعت شما
 • زمان قرار دادن تبلیغات و مدت زمان حضور در آن
 • تعداد مخاطبان موجود در صفحه مورد نظر

 

چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنید؟

استراتژی رسانه های اجتماعی مختلف در ابتدا ساده و مقرون به صرفه به نظر می رسند. اما نیاز به آزمون و خطاهای زیادی دارند. تنها زمانی می توانند کسب و کار شما را به نتیجه برسانند که با الگوریتم های رسانه های اجتماعی در حال تغییر روبرو شوید. به همین دلیل است که تمرکز بر یک استراتژی رسانه اجتماعی که هم تاکتیک‌های ارگانیک و هم تاکتیک‌های پولی را در بر می‌گیرد بسیار مهم است. از این رو تبلیغات در اینستاگرام می تواند گزینه بهتری برای همه باشد. شما به طور فعال با مخاطبان خود از طریق پست های مختلف در ارتباط هستید. با تبلیغات، به مخاطبان بزرگتری دسترسی پیدا می کنید که ممکن است درباره برند شما ندانند. به عنوان یک رسانه بصری، تبلیغات اینستاگرام راهی عالی برای نشان دادن محصول خود به شما می دهد.

چگونه تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنیم؟

برای این که بتوانید تبلیغات مفیدی داشته باشید و از خدمات اینستاگرام به خوبی استفاده کنید، لازم است روش های شروع کار خود را به خوبی بدانید. بهترین راه برای شروع تبلیغات در ادامه برای شما بیان شده است:

 • هدف تبلیغ خود را انتخاب کنید: اولین قدم برای ایجاد یک تبلیغ اینستاگرام این است که هدف خود را انتخاب کنید.
 • تصمیم بگیرید که چگونه تبلیغات خود را طراحی کنید: طرح های مختلف را ببینید و آزمایش کنید.
 • تصمیم بگیرید که هنگام اجرای تبلیغات چگونه هزینه ها را مدیریت کنید.
 • بودجه و برنامه تبلیغاتی خود را مشخص کنید: هنگامی که در اینستاگرام تبلیغ می کنید، کنترل کاملی بر روی زمان اجرای تبلیغات و میزان هزینه ای که برای آنها خواهید داشت ایجاد می شود.
 • مخاطبان خود را هدف قرار دهید
 • قالب تبلیغات اینستاگرام خود را انتخاب کنید: این قالب ها بر مبنای پست، فیلم، آی جی تی وی و غیره تنظیم می شوند.

روایت سازی با تبلیغات در اینستاگرام

با ساختن روایتی با تبلیغات ویدیویی اینستاگرام خود، مخاطبان خود را در مجموعه ای از تبلیغات محتاطانه درگیر نگه دارید. با راهنمایی بینندگان از طریق یک داستان جالب در استوری ها یا پست می توانید آن ها را به سمت ایجاد اطمینان و اعتماد بیشتر سوق دهید. بهتر است زیرنویس را هم به محتوای خود اضافه کنید. همه ویدیوهای شما در این پلتفرم به صورت خودکار در حالت بی‌صدا پخش می‌شوند. با ایجاد زیرنویس می توانید کاربر را به سمت ویدیویی خود سوق دهید تا آن را نادیده نگیرد. مهم است که به یاد داشته باشید که برخی افراد ممکن است ناشنوا باشند.

 

تبلیغات در اینستاگرام

چرا برای تبلیغات اینستاگرامی vqs را انتخاب کنم؟

برای اینکه بیشترین استفاده را از توانایی‌های هدف‌گذاری، خلاقانه و گزارش‌دهی گسترده اینستاگرام ببرید، می‌توانید از مدیریت تبلیغات برای ایجاد کمپین های مختلف استفاده کنید. در این بین بهتر است که مخاطبان تبلیغات خود را مشخص کنید. برای مدیریت بهتر، وب سایت تبلیغاتی VQS، با متخصصان خود، شما را برای انتخاب مدل های بهتر تبلیغات در اینستاگرام و همچنین شرایط جذب مخاطبان راهنمایی می کند. با این راهنمایی ها شما می بینید که چگونه بازاریابی اینستاگرام می تواند مشتریان هدفمندی را ارائه دهد که فروش شما را بهبود می بخشد.

همانند بسیاری دیگر از پلتفرم‌های دیگر، اینستاگرام به شما این کنترل را می‌دهد تا جنسیت‌های خاص، محدوده سنی، مکان‌ها، علایق، رفتارها و موارد دیگر را هدف قرار دهید. شما حتی می توانید یک مخاطب سفارشی یا مشابه را هدف قرار دهید تا تبلیغات را فقط به بخش های مورد علاقه خود سوق دهید. برای این منظور بهترین روند تبلیغات در اینستاگرام با متخصصان VQS پیش می رود.

خودتان را به جای مخاطبانتان بگذارید و بپرسید: وقتی تبلیغ را می‌بینید دوست دارید چه احساسی داشته باشید؟ آیا می خواهید محصول را تنها با یک کلیک خریداری کنید؟ آیا می خواهید درباره آنچه می بینید بیشتر بدانید؟ با بررسی این موارد است که می توانید روایت بهتری برای تبلیغات در اینستاگرام بسازید.

سخن آخر

 

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی VQS، ما به بررسی روند تبلیغات پرداختیم. زمانی که شما هدف خود را برای تبلیغ انتخاب می کنید، باید مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید تا تبلیغ مورد نظر شما در معرض دید افراد مناسب قررا گیرد. و تعرفه تبلیغات در اینستاگرام مشخص و قیمت تبلیغات در اینستاگرام تعیین گردد. این زیبایی واقعی شبکه اجتماعی اینستاگرام را نشان می دهد. در این مسیر داشتن راهنمایی خوب و متخصص می تواند کمک بیشتری به شما کند. متخصصان VQS با ارائه بهترین راهکارهای تبلیغی اینستاگرام در کنار شما هستند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای