بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام

بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام

اگر می‌خواهید بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام را پیدا کنید، احتمالاً در تلاش برای رسیدن به یک هدف خاص هستید. شاید بخواهید تعداد لایک هایی که در هر پست می گیرید را به حداکثر برسانید. یا امیدوارید با جذب فالوورهای جدید، آگاهی از برند را بهبود ببخشید. خدمات اینستاگرام، مانند بازاریابی رسانه های اجتماعی به طور کلی، یک اکوسیستم همیشه در حال تکامل است. به همین دلیل است که دریافت تعامل در این شبکه اجتماعی منجر به تولید محتواهای خاصی شده است. در ادامه این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs می خواهیم به بررسی بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام بپردازیم.

بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام

 

تفکر علمی و زمان های بهینه

اگر در رسانه های اجتماعی تازه کار هستید، ممکن است شروع کنید به پست کردن تا جایی که می توانید و ببینید چه اتفاقی می افتد. اما اگر کمی تفکر علمی به این فرآیند اضافه کنید چه؟ برای مثال، می‌توانید در ساعات مختلف روز پست بگذارید و تعداد لایک‌ها را در هر دقیقه برای هر پست یادداشت کنید. این آزمایش می تواند بسیار اثرگذار باشد. اما می تواند زمان بر هم باشد. آیا راه ساده تری برای یافتن بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد؟ در ادامه با همه می بینیم.

 

کاربران اینستاگرام چه ساعتی بیشتر فعال هستند؟

قبل از هر چیزی برای یافتن بهترین ساعت ها باید رفتار مخاطبان را بشناسیم. باید به یاد داشته باشید که برای مخاطبان خود در چه منطقه ای پست می گذارید؟ اگر محدود به یک شهر یا یک کشور فعالیت می کنید، شرایط متفاوت است تا زمانی که فعالیت شما برای کل دنیا است. هنگامی که آن را مشخص کردید – به طور منطقی در مورد آنچه مردم روزانه انجام می دهند فکر کنید. اغلب اوقات، وقتی مردم از خواب بیدار می شوند، رسانه های اجتماعی را بررسی می کنند، چند دقیقه یا بیشتر را صرف پیمایش در فیدهای خبری خود یا تماشای استوری اینستاگرام می کنند. بنابراین شاید بتوان گفت که ساعت ۷ تا ۸ صبح، بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام است.

زمان دیگری که مردم اغلب با تلفن همراه خود هستند، زمانی است که به استراحت ناهار می پردازند. پست کردن در حوالی ساعت 11 تا 1 بعد از ظهر، زمانی که مردم احتمالاً برای ناهار وقت می گذارند، می تواند به شما کمک کند که پست شما به بالای فید آنها نزدیک تر شود. به یاد داشته باشید که از آنجایی که مردم در حال حاضر بیشتر از خانه کار می کنند، بسیاری از این زمان های پیشنهادی انعطاف پذیری بیشتری دارند.

 

بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام

بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام

تحقیقات نشان می دهد که اگر می خواهید تلاش بین المللی داشته باشید بهترین ساعت برای ارسال پست در اینستاگرام ساعت ۴ صبح است. در این زمینه یکی از شرکت های معتبر تحقیقاتی را با بررسی بیش از یازده میلیون پست جهانی انجام داده است و استوری ها و پست های اینستاگرام را تجزیه و تحلیل کرده است. به نظر می رسد که در روزهای کاری بهترین زمان پست در اینستاگرام، در ساعات اولیه روز است. چرا که افراد در آن زمان تعامل بیشتری در فضای مجازی دارند. به طور کلی طبق آمارهای جهانی بهترین ساعت و زمان تبلیغ در اینستاگرام به شرح زیر است:

  • دوشنبه: 6 صبح، 11 صبح، 1 بعد از ظهر
  • سه شنبه: 8 تا 10 صبح، 2 بعد از ظهر
  • چهارشنبه: 9 الی 11 صبح
  • پنجشنبه: 11 صبح تا 2 بعد از ظهر، 7 بعد از ظهر
  • جمعه: 10 صبح تا 12 بعد از ظهر، 14 تا 16
  • شنبه: 8 الی 11 صبح
  • یکشنبه: 6-8 بعد از ظهر

شما می توانید با استفاده از این زمان ها به عنوان راهنمای اولیه شروع کنید، سپس زمان پست خود را با توجه به منطقه زمانی و فعالیت دنبال کنندگان خود تنظیم کنید. نکته ضروری دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که الگوریتم‌های اینستاگرام بر روی تبلیغ جدیدترین پست‌ها تمرکز می‌کنند، بنابراین تلاش برای یافتن زمان‌هایی که کاربران شما فعال هستند بسیار مهم است. به همین دلیل است که باید بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام را پیدا کرد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs ما به بررسی بهترین ساعت تبلیغ در اینستاگرام پرداختیم. طبق بررسی های انجام شده به نظر می رسد که پست کردن در اوایل روز بهترین تعامل کلی را به همراه دارد. در این صورت است که بهترین شانس را برای دیده شدن خواهید داشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *