آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت

آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت

اینستاگرام یک پلتفرم بازاریابی قدرتمند است. حدود 75 درصد از کاربران پس از مشاهده یک پست اینستاگرام به نوعی اقدام می کنند، خواه بازدید از یک وب سایت، دنبال کردن برند در پلتفرم یا خرید مستقیم چیزی باشد. با وجود این پتانسیل برای ارتباط با مشتریان، استفاده از اینستاگرام به عنوان یک ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای شرکت‌ها سخت‌تر می‌شودالگوریتم اینستاگرام برای تجارت می تواند در بروزرسانی الگوریتم ها تغییراتی داشته باشند.

چه به تنهایی این کار را انجام دهید و چه در نظر دارید از یک آژانس رسانه های اجتماعی برای کمک به شما در انجام این تغییرات استفاده کنید، بازاریاب خوب مطمئن است که مهم است که از آخرین به روز رسانی ها مطلع باشید. در این نوشته به این سوال پاسخ می دهیم که آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت شما چه معنایی دارد؟

آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت شما چه معنایی دارد؟

الگوریتم اینستاگرام (مثل الگوریتم فیس بوک) ترکیبی از عواملی است که ترتیب محتوایی را که کاربر در فید خود می بیند تعیین می کند. این پلتفرم می گوید که به روز رسانی های آن – از جمله تغییرات اخیر در الگوریتم و تغییرات در ویژگی هایی مانند Stories و Reels – در مورد بهبود تجربه کاربر است.

مدیر عامل اینستاگرام آدام مورسی در یک پست بلاگ خود گفت که این پلتفرم می خواهد از زمان شما بهترین استفاده را ببرد و ما معتقدیم که استفاده از فناوری برای شخصی سازی تجربه شما بهترین راه برای انجام این کار است. با این حال، این تغییرات همچنین جلب توجه کسب و کارها بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات را دشوارتر می کند. برای کمک به شما در پیمایش این تغییرات، بیایید ببینیم که چگونه بر توانایی کسب و کار شما برای دستیابی به مخاطبان شما تأثیر می‌گذارد و چه کاری می‌توانید در مورد آنها انجام دهید.

چه چیزی در حال تغییر است؟

تغییرات اخیر در فید شامل گزینه انتخاب یک فید “دنبال کردن” یا “مورد علاقه” است، در حالی که شایعات تغییراتی در ابعاد پست های تصویر ثابت وجود دارد. در حالی که کاربران اکنون گزینه های بیشتری برای نحوه مشاهده محتوا در فید خود دارند، اکثریت قریب به اتفاق مخاطبان شما احتمالا همچنان فید پیش فرض را مشاهده می کنند. شاید بزرگ‌ترین تغییر اخیری که مورسی اعلام کرد، تغییر مسیر رتبه‌بندی به سمت محتوای اصلی بود. آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت کمی همر اه با چالش است.

چه چیزی در حال تغییر است؟

این تغییر در زمینه پلتفرمی رخ می‌دهد که قبلاً شروع به اولویت‌بندی محتوای ویدئویی واکنش‌پذیرتر در قالب حلقه‌ها کرده بود. در رقابت با TikTok برای جلب توجه کاربران، اینستاگرام به سمت یک فید جدید کمتر اصلاح شده و کامل با پست های تکراری کمتر از چندین کاربر حرکت کرده است. این یک تغییر شدید برای سازندگان محتوا و صاحبان مشاغل در برنامه خواهد بود. ممکن است همچنان بتوانید تصاویر مربعی پست کنید. اما شایعه شده است که اینستاگرام برای تصاویری که با ابعاد جدیدشان تناسب ندارند، یک حاشیه تار اضافه می کند.

کسب و کار خود را به صورت ارگانیک رشد دهید

آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت می تواند تفاوت های بیشتری نسبت به مدل های قبل ایجاد کند. در حقیقت تغییرات ایجاد شده در الگوریتم اینستاگرام طی چند سال گذشته، رشد ارگانیک کسب و کارها را دشوارتر کرده است.

پست کردن مداوم محتوای اصلی می تواند یک سوال بزرگ به نظر برسد. با این حال، به این معنی است که برای مثال، اگر برای ایجاد یک اینفوگرافیک اصلی زحمت بکشید، باید با رتبه‌بندی پست خود نسبت به فردی که دوباره همان اینفوگرافیک را پست می‌کند، پاداش دریافت کنید.

وقت گذاشتن برای ایجاد محتوای متنوع که تمام زوایای کسب و کار شما را پوشش می دهد، هرگز مهم نبوده است. مصرف کنندگان می خواهند تجارت واقعی را ببینند. از محصولات در حال ساخت گرفته تا استوری هایی که نحوه استفاده از آن را توضیح می دهند. اینستاگرام باید یک نمای 360 از کسب و کار شما ارائه دهد، نه فقط ویترین فروشگاه.

آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت و تغییر استراتژی

به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام دسترسی به دنبال کنندگان خود را برای مشاغل دشوارتر می کند. اما با بازاریابی دقیق، برند شما همچنان می‌تواند مخاطبان خود را گسترش دهد و تعامل با جدیدترین ویژگی‌های پلتفرم را افزایش دهد. برای انجام این کار، ابتدا باید روی ایجاد محتوای با کیفیت بالا تمرکز کنید. می توانید این کار را با استفاده از Reels و Stories برای آزمایش انواع محتوای اصلی انجام دهید. IGTV همچنین فرصت‌های جدیدی را برای برندهایی که به تولید محتوای ویدیویی نگاه می‌کنند باز کرده است

سخن آخر

در این نوشته ما به این سوال پاسخ دادیم که آخرین به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام برای تجارت شما چه معنایی دارد؟ این تغییرات ممکن است دلهره آور به نظر برسند، اما اگر به ارسال محتوای با کیفیت ادامه دهید موفقیت در کنار شما خواهد بود. این را بدانید که خدمات اینستاگرام می‌خواهد به تولیدکنندگان محتوا و کسب‌وکارهای کوچک بهترین فرصت را بدهد تا محتوایشان دیده شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *