ادد در اینستاگرام

یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی که راحت ترین آنها برای استفاده نیز می باشد شبکه اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی امروزه در جای جای دنیا مورد استفاده کاربران مختلف قرار گرفته و در موارد مختلفی از جمله امور فرهنگی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در نوشته پیش رو از وب سایت تبلیغاتی vqs در مورد ادد در اینستاگرام توضیحاتی ارائه می کنیم.

نگاهی بر اینستاگرام و ادد در اینستاگرام

 

در این مورد اگر بخواهیم تعریفی ساده و کامل داشته باشیم بایستی بگوئیم که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که افراد با به اشتراک گذاشتن تصویر و ویدیو در آن به فعالیت می پردازند. همانگونه که فعالیت در اینستاگرام با اولویت اصلی ارسال پیام بر مبنای عکس و فیلم می باشد. این امر بر خلاف فیس بوک و توئیتر بوده و به خاطر همین طرفداران و علاقه مندان بیشتری را به سمت خود جذب می کند. امروزه از اینستاگرام در زمینه های فرهنگی، آموزشی، اطلاعات عمومی و کسب و کار و تجارت استفاده می گردد. راحتی کار این شبکه اجتماعی را به محبوب ترین و پرکارترین شبکه اینترنتی در جهان تبدیل کرده است. ادد در اینستاگرام موضوع نوشته ما در ادامه بررسی ها است.

ادد در اینستاگرام

یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام ادد کردن یا add your می باشد که بسیار ساده است. لازم به ذکر است که قبل از فعال سازی قابلیت (add your) بایستی این نکته را متذکر شویم که این قابلیت را می توانید به صورت اختصاصی ایجاد نموده و خود شما آغاز کننده این زنجیره باشید. با این کار می توانید آن را از صفحه سایر کاربران بردارید. با این قابلیت افراد به آسانی می توانند استوری دیگران را مشاهده کنند. می توانند بر گزینه add your ضربه بزنند.

ایجاد قابلیت add your در اینستاگرام

برای استفاده از ادد در اینستاگرام  که بخشی از خدمات اینستاگرام است، بایستی عکس مورد نظرتان را کاملا جدا نموده و در استوری خود بگذارید. از قسمت استیکر ها روی( add yousr) کلیک نموده و متن مورد نظر خود را قرار دهید. در این مرحله استوری را منتشر کنید.

نحوه ادد کردن افراد به گروه اینستاگرام

برای ادد در اینستاگرام بایستی مراحل زیر را انجام دهید.

1.اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز و فعال کنید.

2.گزینه سمت راست و بالای صفحه را انتخاب نموده و وارد قسمت Direct و پیغام های اینستاگرامی شوید.

3.گروه مورد نظر خود را انتخاب و وارد آن شوید.

4.اکنون گزینه شبیه به علامت تعحب را انتخاب کنید.

در این مرحله برای ادد در اینستاگرام افراد کافی است (add peoele) را انتخاب نمایید و فرد یا افرادی را که تمایل دارید به گروه اضافه کنید(add) و آن را تیک بزنید.گزینه(Done) را انتخاب نموده تا فرد یا افراد انتخاب شده به گروه ادد شوند.

تشکیل گروه اینستاگرامی

نکته مهم در مورد ادد در اینستاگرام به تشکیل گروه در اینستاگرام نیز مربوط می شود. تشکیل گروه در روند خدمات اینستاگرام با وجود چند کاربر و مخاطب براحتی امکان پذیر می باشد. هر چند امروزه با وجود اپلیکیشن هایی مانند تلگرام و واتساپ کمتر کسی سراغ گروه های اینستاگرامی می رود. اما در امر تجارت و کسب و کار تشکیل گروه در اینستاگرام امکان پذیر است. اگر  قصد تشکیل گروه در اینستاگرام رادارید مراحل زیر را انجام دهید:

با استفاده از منویی که در زیر اپلیکیشن اینستاگرام وارد بخش هوم(Home) شده با لمس نشانه سمت چپ که نماد یک خانه می باشد وارد این بخش شوید.

بعد از ورود به این بخش در سمت راست و بالای صفحه یک علامت شبیه به مکعب وجودد ارد که بایستی آن را لمس کنید.

در این حالت علامت بعلاوه(+)  موجود در سمت راست بالای صفحه را لمس کنید.

یکی از دو گزینه(Send Photo or Video) یا (Send Message ) را انتخاب نمایید. گزینه اول منجر به ارسال عکس و ویدیو و گزینه دوم به منظور ارسال پیام متنی می باشد.

اکنون لیست افرادی را که در گروه خود ادد کرده اید و تمایل دارید برای انها پیغام ارسال کنید را انتخاب کنید تا پیامها به دست آنها برسد. پس انجام کارهای بالا شما دارای یک گروه هستید که می توانید برای اعضایی که ادد کرده اید پیام دهید. حتی دیگر افرادی را که از نظر شما می توانند در گروه باشند را ادد کنید.

سخن آخر درباره ادد در اینستاگرام

در این نوشته از وب سایت تبلیغاتی vqs ما در ارتباط با ادد در اینستاگرام صحبت کردیم. نکته مهم اینکه متاسفانه هیچ راهی برای این که افرادی را که ادد کرده اید از گروه خارج کنید وجود ندارد‌. فقط تنها راه این است که شخص خودتان از گروه خارج شده گروهی جدید را طراحی و بسازید. برای این که خودتان از گروه خارج شوید کافی است که ابتدا وارد گروه مورد نظر شده سپس علامت شبیه تعجب را در گوشه صفحه انتخاب کنید. گزینه( Levave Conversation ) را انتخاب نمایید و اگر پیغامی برای تایید نمایش داده شد آن را تایید نموده تا از گروه خارج گردید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای